Лялечка за шторкою: закулісна гра євро інтеграції

2011-12-20 15:23 Нравится

lom.org.ua

У цей четвер, 22 грудня, прямий ефір сучасного політичного інтернет-шоу «Лінія вогню» з Дмитром Раімовим присвячений двом гострим темами для українців. Європейська перспектива і друга державна мова - теми, якими активно маніпулюють, і зміст яких часто не розуміють і самі політики.

З 11.00 протягом години гості студії, серед яких Микола Вересень, Вадим Колісниченко, обговорять зміст пропозицій щодо введення російської мови як другої державної.

Один з ключових питань передачі - чи може англійська стати другою державною?

Вперше програма вийде і ввечері в ефір. З 21.00 так само протягом години представники дипломатичного корпусу, українські політики та експерти обговорять результати історичних трьох днів для України і кожного українця. Трьох днів, коли держава визначає свій вектор міжнародної політики.

Мета програми - зрозуміти зміст двох основних процесів в країні - мовним спекуляцій та європейської інтеграції. Єдино шоу в Україну, де глядачі безпосередньо впливають на вибір гостей і обговорювані теми.

Гості студії: Вадим Колісниченко, Микола Вересень, Микола Катеринчук та інші. Повний список гостей і його оновлення на сайті www.lom.org.ua

Редакція закликає ставити питання в блозі LiveJournal і слідувати за програмою в Facebook

Відео попередніх програм на {YouTube,

Комментарии (0)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
Добавить новости
Реклама

Опрос

Будете делать прививку от COVID-19, когда она появится в свободном доступе?

ГолосоватьРезультатыАрхив
Реклама