Проект Ping the World надає можливість отримати професійний досвід роботи в IT компанії за кордоном

2011-12-19 12:11 Нравится

aiesec.kiev.ua

Ping the World – всеукраїнський проект для студентів 3 – 6 курсів технічних спеціальностей та молодих спеціалістів сфери ІТ. Головна задача проекту – ознайомити активну молодь зі сферою інформаційних технологій, а також надати можливість пройти стажування у провідних IT-компаніях за кордоном, завдяки участі у програмі міжнародних стажувань від AIESEC.

Проект розподілений на 3 етапи:

• Конференція IDS (International Development Seminar) – перший етап проекту Ping the World відбудеться 28 січня 2012 року. Учасники конференції зможуть ознайомитись з можливостями участі в міжнародній програмі стажувань, а також з вимогами до претендентів на отримання вакансії в міжнародній компанії. Крім того, на конференції IDS учасники дізнаються про можливості сучасного ринку праці IT в Україні.

• Другий етап - інтенсивні курси з англійської мови, що триватимуть з 6 лютого по 15 березня. Курси з англійської мови з технічним нахилом проводитимуть носії мови.

• Фінальний етап - конференція UniversITy - на цій конференції одні з кращих спеціалістів у сфері IT будуть проводити тренінги та майстер-класи, розраховані на студентів та молодих спеціалістів, що надалі працюватимуть у цій сфері в Україні, а також для тих, хто візьме участь у програмі професійних стажувань від AIESEC.

Зареєструватися на перший етап проекту можна з 28 листопада по 8 січня - {join-aiesec.com, Кількість місць обмежена.

Стратегічним партнером проекту виступає компанія «EPAM». Стратегічним партнером AIESEC в Києві є компанія «Kraft Foods». Медіа-партнери: job.ukr.net – генеральний інформаційний партнер AIESEC в Києві, Botexpert.com.ua, hh.ua, ITnews.com.ua, Expert.com.ua, W2.com.ua, ukrhome.net, www.careerguide.com.ua,

та інші.

За детальною інформацією звертайся на сайт Крім того, долучайтесь до нашої групи в контакті.

AIESEC – міжнародна молодіжна організація, що об'єднує активну молодь зі 110 країн світу. Члени організації – це студенти та випускники, які кожного дня розвиваються особистісно та професійно на шляху становлення в ролі лідерів, які хочуть та знають як змінювати світ на краще.

АIESEC надає молодим людям можливість розвиватись як лідер завдяки комплексному досвіду, який формується за допомогою трьох основних елементів:

Досвід лідерства

Програма міжнародних стажувань AIESEC

Глобальне освітнє середовище

Офіційний сайт організації у Києві: www.aiesec.kiev.ua.

Керівник проекту - Максим Волошин

mob: +38 06 332 88686

+38 09 777 41951

e-mail: max.voloshin@aiesec.net

Комментарии (0)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
Добавить новости
Реклама

Опрос

Будете делать прививку от COVID-19, когда она появится в свободном доступе?

ГолосоватьРезультатыАрхив
Реклама