Інформація про результати роботи відділу внутрішньої безпеки територіальних органів ДФС у Черкаській області за 7 місяців

2018-09-22 12:27 Нравится

За січень-липень п.р. відділом проведено 434 профілактичних заходи з упередження вчинення посадовими особами ДФС області та митниці корупційних правопорушень.

Розглянуто 28 звернень юридичних і фізичних осіб на можливі неправомірні дії посадових осіб ДФС області та проведено 52 службові перевірки. Як результат, двом посадовим особам винесено офіційні застереження, двом – догани, а по вісімнадцяти – матеріали направлені правоохоронним органам для надання правових висновків діям працівників та прийняття відповідних рішень.

За результатами розгляду матеріалів перевірок відділу внутрішньої безпеки відкрито 8 кримінальних проваджень та складено три адміністративні протоколи, з яких:

- 4 – відносно співробітників ДФС у Черкаській області щодо вчинення ними кримінальних проступків, передбачених ч.2 ст. 364 КК України;

- одне – за фактом вимагання службовою особою юридичної особи приватного права неправомірної вигоди від працівника головного управління ДФС у Черкаській області (ч.4 ст. 368-3 КК України). Особі фігуранту по даному провадженню повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, складено обвинувальний акт та направлено матеріали до суду для прийняття відповідного рішення;

- одне за фактом погроз працівникові ДФС суб’єктом приватного права (ч.1 ст. 129 КК України)

та два – за фактом неподання до НАЗК е-декларації про доходи особи, уповноваженої на виконання функцій держави (ст. 366-1 КК України).

П’яти працівникам головного управління вручені адміністративні протоколи за правопорушення, передбачені ч.2 ст.172-6 КУпАП, щодо несвоєчасного подання до НАЗК повідомлень про зміни в майновому стані.

По кримінальному провадженню, відкритому 19.01.2017 за ч.3 ст. 369 КК України (пропозиція надання неправомірної вигоди працівникові ДФС в області) вироком суду від 19 червня 2018 року особу – фігуранта по справі визнано винною у вчиненні злочину та призначено покарання у вигляді штрафу у розмірі 8500 грн.

З метою недопущення проникнення до органів ДФС осіб, які раніше були засуджені за скоєння корисливих злочинів, притягнуті до адміністративної відповідальності за вчинення корупційних правопорушень, осіб, які підтримують зв’язки із злочинними угрупованнями або не відповідають встановленим кваліфікаційним вимогам, проведено перевірки 50 кандидатів на посади в органи ДФС області.

Задля забезпечення безпеки діяльності працівників структурних підрозділів ДФС в області проведено 8 перевірок пропускного режиму та 25 навчальних заходів по охороні службових приміщень.

Робота з упередження і виявлення кримінальних та адміністративних корупційних правопорушень в органах ДФС області та митниці продовжується

Комментарии (0)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
Добавить новости
Реклама

Опрос

Как считаете, инициированные законодательные изменения Владимиром Зеленским это...

ГолосоватьРезультатыАрхив
Реклама