Робота податкової міліції: економічний ефект та важливість для пересічних черкащан

2018-10-18 23:17 Нравится

Про економічний ефект від роботи податкової міліції області, про важливість роботи податкової міліції для пересічних громадян та її роль у створенні рівних умов для роботи бізнесу розповіли сьогодні у прес-центрі видання «Нова Доба» начальник оперативного управління Головного управління ДФС у Черкаській області підполковник податкової міліції Віталій Мусієнко та в.о. начальника слідчого управління фінансових розслідувань полковник податкової міліції Сергій Вій. Вони провели інформаційний захід та гарячу лінію «Задайте питання про роботу податкової міліції».

Як зазначив Віталій Мусієнко, основні завдання підрозділів податкової міліції – боротьба з економічними злочинами та наповнення державного бюджету України.

Загальний економічний ефект від роботи податкової міліції Черкащини за підсумками 9 місяців п.р. склав 74 млн.грн. Це гроші, які вдалося повернути в бюджет, а також кошти, виведення з бюджету яких вдалося попередити.

Так, 6 млн.грн відшкодовано за результатами розслідування кримінальних проваджень. 7 млн.грн. сплатили вигодонабувачі конвертаційних центрів. Недобросовісні учасники тендерів відшкодували 1 млн.грн. та ще понад 9 млн.​​грн. становлять додатково сплачені митні платежі в результаті збільшення задекларованої вартості товарів.

Підрозділи податкової міліції Черкаської області через суди заарештували майна на суму 15 млн.грн. Були попереджені факти розкрадання ПДВ з бюджету на 10,5 млн.грн, а з незаконного обігу вилучено підакцизну продукцію на 26 млн.грн.

Зокрема, було вилучено більше 35 тис. літрів спирту, більше 16 тисяч літрів алкогольних напоїв, 5 тис. пачок тютюнових виробів і понад 300 кг тютюну, а також 688 тонн паливно-мастильних матеріалів.

Поточного року припинено діяльність 7 незаконних виробництв підакцизних товарів, у тому числі 4 цехи з виготовлення лікеро-горілчаних виробів та відкрито 7 кримінальних проваджень за статтею 204 КК України.

Викрито діяльність «конвертаційного центру», який надавав послуги з штучного формування незаконного податкового кредиту та переведення безготівкових коштів у готівку підприємствам реального сектору економіки Черкаської області та м. Києва та обіг проконвертованих коштів якого склав більше 83 млн. грн.

В ході операції «Будівельник» викрито керівництво забудовника, який користуючись довірою громадян, укладав договори про пайову участь в будівництві житлових будинків в Черкасах та в подальшому привласнювали ці кошти і використали на власні потреби. За 2 роки зловмисникам вдалося заволодіти майже 13 млн.грн. довірливих громадян. За даним фактом триває слідство та вживаються заходи для відшкодування завданих збитків.

Комментарии (0)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
Добавить новости
Реклама

Опрос

Вы поддерживаете санкции, введенные СНБОУ 19 февраля?

Реклама