Спеціалісти ГУ ДФС Черкаської області знають, як поєднати жагу до подорожей, любов до рідного краю, допитливість та формування корпоративного духу. 1 серпня стартувала командна гра «Люби і знай свій рідний край». В межах акції всі податкові інспекції області сформували команди, до складу яких увійшли працівники інспекцій, їх діти, діти-волонтери та місцеві журналісти. По умовах гри протягом серпня гравці мають відвідати якомога більше видатних, історичних, найкрасивіших міст регіону.
Основним завданням для гравців є не тільки милування красотами рідного краю, а й народження ініціатив по збереженню дивовижних, видатних місць, споруд, ландшафтів. Тож фіскали мають побачити не тільки відомі пам`ятки, а й віднайти маловідомі місця, які мають історичну чи культурну цінність для Черкащини. Якщо ці об`єкти знаходиться у занедбаному стані, треба обов`язково звернути на це увагу та запропонувати, як краще зберегти його і облаштувати для туристів й відвідувачів.
Фіскали області активно долучилися до цієї ініціативи. Команди вже встигли розробити власні логотипи, слогани та побачити багато красот і видатних місць Черкащини. Зокрема команда Кам`янської ОДПІ відвідала Грот Декабристів та млин-ротонду «Зелений млинок». Згідно з переказами сім'ї Давидових, саме біля млинка, бесіди декабристів підслуховував унтер-офіцер І. Шервуд, передавши потім їх зміст імператорові Олександру I. Це стало причиною провалу повстання декабристів. Також кам`янчани прогулялися по місцях, де два мільярди років тому пройшов льодовик і танувши, залишив струмки-притоки Тясмина. Місцевий каньйон визнаний цінною пам’яткою природи. «Цими подорожами ми долучилися до історії нашого краю і водночас відвідали справжнє чудо природи. Ми дуже раді, що гра дала можливість поринути в атмосферу, на яку в буденному житті завжди не вистачало часу», – зазначив капітан команди, в.о. начальника Кам`янської ОДПІ Микола Семиз.
Зовсім інші відчуття та роздуми викликало у команди Тальнівської ОДПІ «Трипілля» історична забудова, до якої вони завітали. Мисливський «замок» Шувалових знаходиться у геть занедбаному стані. «На жаль на сьогодні реставраційні роботи в палаці не проводяться. Палац стоїть пусткою, хоча здалеку вітає своїми флюгерами та й виглядає цілком пристойно та респектабельно», – відмітив капітан команди «Трипілля» в.о. начальника Тальнівської ОДПІ Станіслав Коляда. На думку фіскалів, стилізований під французькі замки доби ренесансу палац, в якому колись планували відкрити музей трипільської культури та який включено до програми «Золота підкова Черкащини» не заслуговує такого байдужого ставлення до себе. Вони сподіваються, що невдовзі ця історична споруда буде оцінена по праву та відреставрована.