На Закарпатті збирають перші врожаї полуниці (відео)

2015-05-12 21:41 Нравится 1

Її ще не так багато на прилавках магазинів та торгових ятках, втім уже за тиждень її буде вдосталь на всіх ринках. Полуничний сезон ось ось настане. Поки за кілограм солодкої ягоди просять півсотню гривень.

У парнику за 40 градусів та висока вологість – не найкраще місце для людини, натомість вибаглива полуниця почуває себе комфортно. Мати та син прокинулись вдосвіта і проводять останню санітарну прополку, аби соковитій ягідці дісталось більше поживних речовин. Цей період – кульмінація клопіткої роботи, яка тривала майже 8 місяців. І хоч у полуничній справі родина Югас з Петрова не так давно, їх вважають одними з кращих.

У селі, де практично кожен господар має теплиці і займається вирощуванням полуниць, щоправда, існує здорова конкуренція. Цю справу воліють називати прибутковою, не кажучи скільки сил і здоров’я вкладають у парники. Як каже сама господня, головне, аби плоди були кращими, ніж торік.

У роботі жінці допомагає її син. Себастьяну доводиться весь час бути поряд, адже полуниця – фрукт вибагливий. У цьому селі чоловіки не цураються роботи. Хоч хлопець і має вищу освіту – себе бачить добрим господарем.

Усього у двох парниках цього року висадили 2,5 тисячі кущів полуниці. Сорт обрали Клері, адже він стійкий до транспортування, довше зберігає привабливий вигляд, і, що головне, має чудові смакові властивості. Щодо урожайності, то з одного кущика планують зібрати до 5 кілограмів соковитих ягід.

Комментарии (0)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
Добавить новости
Реклама

Опрос

Будете делать прививку от COVID-19, когда она появится в свободном доступе?

ГолосоватьРезультатыАрхив
Реклама