Україна поповнилися 23 фахівцями-магістрами у галузі туризму

2018-02-15 23:07 Нравится

7 лютого зі своїм студентством простилися свіжоспечені магістри факультету туризму та міжнародних комунікацій Ужгородського університету.

Привітати їх із цією важливою подією зібралися викладачі, представники міської влади, рідні, друзі.

Тож область і Україна поповнилися 23 фахівцями-магістрами у галузі туризму. Декан факультету Наталія Габчак зауважила: «Ці студенти починали свій навчальний шлях із двох груп – представників ЗакДУ і УжНУ, а в магістратурі вони об’єдналися в єдине ціле – справжню дружню сім’ю. Вони дуже цікаві, активні, тож за свого студентства були скрізь: підкорювали Горгани і Говерлу, бували на Шацьких озерах, відвідали чи не всі можливі бази студентської практики – Туреччину, Словаччину, Іспанію, Норвегію, подорожували Європою. Це вже готові до професійного життя молоді люди, які спробували себе в туристичній діяльності неодноразово, і більшість із них уже працює в кращих туристичних агенціях нашого міста».

Проректор УжНУ Ігор Король висловив упевненість у тому, що ці магістри увійдуть в історію міста, регіону та України як висококваліфіковані знавці своєї справи. А заступник ужгородського міського голови Олександр Білак підкреслив, як важливо для нашої області збільшувати кількість фахових випускників саме цього факультету.

Своєю чергою, випускники в особі Оксани Рущакподякували викладачам за науку, батькам – за підтримку, а одне одному – за насичене й цікаве студентське життя й дозвілля.

Відтак фотопрезентація-згадка перенесла всіх присутніх на кілька хвилин у спогади про яскраві подорожі цих молодих людей світом і студентським життям.

Позаду залишається навчання в найбільшому виші краю, недоспані ночі, модулі та сесії, а між тим – веселе дозвілля і тисячі кілометрів подорожей. Попереду – перспективи кар’єрного зростання, підкорення нових вершин і самостійне життя.

Нехай воно буде яскравим, насиченим і буде на користь українському туризму!

Ксенія Шокіна,

фото Роберта Паппа

Медіацентр УжНУ

Комментарии (0)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
Добавить новости
Реклама

Опрос

Вы поддерживаете санкции, введенные СНБОУ 19 февраля?

Реклама