Україна поповнилися 23 фахівцями-магістрами у галузі туризму

2018-02-15 23:07 Подобається

7 лютого зі своїм студентством простилися свіжоспечені магістри факультету туризму та міжнародних комунікацій Ужгородського університету.

Привітати їх із цією важливою подією зібралися викладачі, представники міської влади, рідні, друзі.

Тож область і Україна поповнилися 23 фахівцями-магістрами у галузі туризму. Декан факультету Наталія Габчак зауважила: «Ці студенти починали свій навчальний шлях із двох груп – представників ЗакДУ і УжНУ, а в магістратурі вони об’єдналися в єдине ціле – справжню дружню сім’ю. Вони дуже цікаві, активні, тож за свого студентства були скрізь: підкорювали Горгани і Говерлу, бували на Шацьких озерах, відвідали чи не всі можливі бази студентської практики – Туреччину, Словаччину, Іспанію, Норвегію, подорожували Європою. Це вже готові до професійного життя молоді люди, які спробували себе в туристичній діяльності неодноразово, і більшість із них уже працює в кращих туристичних агенціях нашого міста».

Проректор УжНУ Ігор Король висловив упевненість у тому, що ці магістри увійдуть в історію міста, регіону та України як висококваліфіковані знавці своєї справи. А заступник ужгородського міського голови Олександр Білак підкреслив, як важливо для нашої області збільшувати кількість фахових випускників саме цього факультету.

Своєю чергою, випускники в особі Оксани Рущакподякували викладачам за науку, батькам – за підтримку, а одне одному – за насичене й цікаве студентське життя й дозвілля.

Відтак фотопрезентація-згадка перенесла всіх присутніх на кілька хвилин у спогади про яскраві подорожі цих молодих людей світом і студентським життям.

Позаду залишається навчання в найбільшому виші краю, недоспані ночі, модулі та сесії, а між тим – веселе дозвілля і тисячі кілометрів подорожей. Попереду – перспективи кар’єрного зростання, підкорення нових вершин і самостійне життя.

Нехай воно буде яскравим, насиченим і буде на користь українському туризму!

Ксенія Шокіна,

фото Роберта Паппа

Медіацентр УжНУ

Коментарі (0)

Додати смайл! Залишилося 3000 символів
Додати новини
Реклама

Опитування

Що для України буде перемогою?

ГолосуватиРезультатиАрхів
Реклама