Директор спорткомплексу «Закарпаття» у Берегові свідомо йде проти закону

2015-06-16 15:47 Подобається 1

Днями на теренах інтернет – видань розгорівся скандал. Причиною стало нібито рейдерське захоплення басейну «Закарпаття» у Берегові.

Нагадаємо, що разом із «молодиками спортивної зовнішності» до керівництва закладу завітали також і представники державної виконавчої служби, у яких було на меті арештувати майно ПОГ ЕВП Учбово-спортивна база «Закарпаття» через величезні борги.

По факту ж ситуація склалася таким чином. Як повідомляє сайт mukachevo.net, «сумна історія навколо спорткомплексу триває вже кілька років поспіль. Судові суперечки не припиняються досі й не дають дають спортзбазі нормально працювати. Слід також нагадати, що з 2010 року на спорткомплексі «Закарпаття» у Берегові змінилося вже п’ять керівників. У 2013 році – майно споркомплексу було арештовано державною виконавчою службою за попередні борги. Тоді ж президія Всеукраїнського товариства «Колос» вирішує ліквідувати УСБ “Закарпаття”. Ця ж історія продовжується у 2014 та 2015 роках. І триває досі…».

А «молодиками спортивної зовнішності» насправді були охоронна структура та громада міста, яка була вкрай невдоволена занепадом спортбази.

Власниками комплексу на сьогодні є кілька людей. Тільки-но пішов прибуток від бізнесу – одразу почали відбуватися дивні речі. Кошти, які мали розподілятися за призначенням, а саме-на розвиток комплексу та поточні ремонті роботи, розвиток спорту в місті, на ті ж податки, стали зникати у невідомих напрямках. А тих людей, які мали намір і надалі вкладатися як морально, так і матеріально, у розвиток як закладу, так і всієї спортивної інфраструктури міста, почали потроху відтискати в сторону від контролю над управлінням та фінансами.

Вочевидь, офіційне керівництво закладу мало намір працювати виключно на власну кишеню. Саме такий висновок можна зробити, коли дізнаєшся про розміри боргу до Податкової: він сягнув уже суми близько 1 млн. грн.

Маємо що маємо: підставою для візиту громадської делегації є рішення суддів різних рівнів щодо права керівництва спортбазою. А також невдоволення співвласників щодо фінансового становища комплексу. Замість розвитку – суцільний занепад та борги. Просто чарівництво якесь. Адже, як пише той же Mukachevo.net, «спорткомплекс включає в себе не лише готель, їдальню і спортивні зали, а головне термальний басейн, який приносить суттєвий дохід практично круглий рік».

Скоріше за все, річ просто в інтересах хитромудрого директора, «чарівництво» якого довело справу до суду. Зрозуміло, що одноосібно такі питання не вирішуються. Скоріш за все, хтось із місцевої влади щиро зацікавлений в тому, щоб діюче керівництво закладу залишалося при посаді, не дивлячись ні на борги, ні на порушення законів.

Коментарі (0)

Додати смайл! Залишилося 3000 символів
Додати новини
Реклама

Опитування

Що для України буде перемогою?

ГолосуватиРезультатиАрхів
Реклама