Так, із 01.01.15 р. при продажу товарів у системі електронної торгівлі більше не можна працювати без РРО. До вказаної дати інтернет-торговці використовували пільговий п.13 ст.9 Закону про РРО, який давав їм можливість працювати без РРО та розрахункових книжок. При покупці клієнти як розрахунковий документ зазвичай отримували товарний чек.
Однак п.16 р. ІІ Закону про податкову реформу прибрав названу норму із Закону про РРО. Згідно нової редакції п. 2 ст. 3 Закону про РРО суб’єкти господарювання, які здійснюють розрахункові операції в готівковій та/або безготівковій формі, при продажу товарів (наданні послуг) у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг мають цілий спектр зобов’язань. Зокрема, їм треба видавати особі, яка отримує або повертає товар, отримує послугу або відмовляється від неї, включаючи ті, замовлення або оплата яких здійснюється з використанням мережі Інтернет, при отриманні товарів (послуг) в обов’язковому порядку розрахунковий документ установленої форми на повну суму проведеної операції. Розрахунковим називають документ установленої форми та змісту, який підтверджує факт продажу (повернення) товарів. Надання послуг, отримання (повернення) коштів (ст. 2 Закону про РРО). Для клієнтів інтернет-магазинів це буде чек РРО, надрукований під час оплати (платіжною карткою) і виданий йому при врученні товару кур’єром разом із накладною на товар.
Таким чином, до 01.07.15 р. інтернет-торговці звільнені від санкцій за порушення вимог Закону про РРО при продажу товарів у системах електронної торгівлі – п.9 р. ІІ Прикінцевих положень Закону про РРО.