Руслана поділилася своїми враженнями від новорічних свят

2015-01-12 23:57 Подобається

Громадська діячка та співачка Руслана Лижичко провела свята за найдорожчими людьми – своєю сім’єю та у колі близьких друзів.

Руслана розповіла, як пройшла її новорічна ніч: «Звичайно, усім відомо, що наша Батьківщина затьмарена тінню суму. Але з найдорожчими людьми мені вдалося відчути, хоча б трохи, атмосферу Нового Року. Я їм дуже вдячна за це. Ми зустріли Новий Рік в Карпатах, де дуже приємні і щирі люди. Вони вміють зустрічати свята саме за українськими звичаями та традиціями».

Різдво Руслана зустріла вдома в колі своїх рідних, адже кожного року, не дивлячись ні на що, Святвечір їх родина проводить разом. Руслана приготувала кутю та пісні страви. На святковому столі традиційно був глиняний посуд. «Ми співали колядок, славили Бога і молилися за Україну. За традицією, ми згадували тих, кого з нами немає – усіх наших захисників, які віддали своє життя за Україну. А тим хто є – ми зичили здоров’я, добра, статку та перемоги. Чесно кажучи, хлопці з АТО стали для мене дуже близькими та рідними», – розповіла Руслана.

7 січня у сім’ї співачки кожного року відбувається ще одна дуже важлива подія – День Народження матері Руслани. «У дитинстві я ніколи не могла заснути без маминої руки, я тримала її міцно-міцно і коли засинала продовжувала думати, що ніколи її не відпущу. Коли я вітала сьогодні Маму, я сказала, що відчуваю якесь особливе Чудо для неї у цьому році, а вона мені відповіла: «Ти – моє Чудо». І я щиро розплакалася… бо моя мама все своє життя віддає мені, вона повністю присвятила себе мені, і я відчуваю неймовірну, неземну її любов», поділилася Руслана зі своїми друзями в соціальних мережах.

Коментарі (0)

Додати смайл! Залишилося 3000 символів
Додати новини
Реклама

Опитування

Що для України буде перемогою?

ГолосуватиРезультатиАрхів
Реклама