Руслана Лижичко продовжує традиційні зустрічі зі студентами України

2014-12-30 00:04 Подобається

29 грудня співачка та громадський діяч Руслана Лижичко відвідала Острозьку Академію. Руслана продовжує об’єднувати українську молодь для того, щоб кожен українець розумів свою відповідальність за імідж країни та становився іміджмейкером України у світі.

«Ми приїхали долучити Острозьку Академію до робочої групи та ініціативи «Стратегії та Іміджу України», оскільки це надзвичайно глобальна тема і потребує значних ресурсів. Крім того, Острозька Академія має свою школу та традиції. Наша ініціатива була позитивно сприйнята ректором і ми домовилися про співпрацю. Сьогодні ми досягли домовленостей по цілому ряду заходів, які ми будемо проводити. Відвідавши Острозьку Академію я була шокована побачити у їх бібліотеці мадригал 17 століття. Це вказує на те, що у свій час це був надзвичайно розвинений культурно-духовний центр, тому що мадригал – це один з музично-поетичних пісенних жанрів епохи Відродження. Знайти мадригал – це на рівні віднаходження унікальних історичних цінностей. Я попросила взяти копію, щоби працювати з цим мадригал», – розповіла про свій візит до Острогу Руслана.

Аналітик Сергій Іванов прокоментував приєднання Острозької Академії до ініціативної групи: «Сьогодні Острозька Академія долучилася до створення social media movement – глобальної мережі підтримки образу України. Острозька Академія своїми інтелектуальними розробками долучається до створення Інституту розвитку громадянського суспільства з метою розробок технологій, пов’язаних з колективним інтелектом, з технологіями, які дозволять запускати інформаційний резонанс в інформаційному вимірі. Першим спільним кроком стане десятиденна стратсесія Ай-Віче, яке пройде з 15 по 25 січня за участі найпрофесійніших груп громадянського суспільства. Її особливістю стане міждисциплінарність та міжгалузевість. Це буде чи не перша спроба горизонтальної координації між професіоналами в різних напрямках».

Нагадаємо, що Руслана проводить зустрічі зі студентами по всій Україні. Зустрічі вже відбулися у Національному університеті «Києво Могилянська академія», Українському Католицькому Університеті у Львові та Київському Університеті імені Бориса Грінченка. Студенти університету Гринченко вже створили свої робочі групи та розпочали працювати над власними проектами.

ІНФОРМАЦІЙНА ДОВІДКА

Агентство Іміджу України має за головну мету зміцнення та підтримку громадського суспільства з метою консолідації та посилення демократичних перетворень, сприяючи процесам реформування в Україні. АІУ є незалежним від політичних впливів, але прагне вплинути на удосконалення законодавчого, економічного та культурного середовищ. Агентство розглядає та об’єднує методи ефективної комунікації між громадським суспільством та органами влади, бізнесу та засобами масової інформації. Маючи платформою історичну традицію народовладдя в Україні у формі Віче і, як результат, – три народних революції в новітній історії держави (Революція на Граніті 1991 р., Помаранчева Революція 2004 р., Революція Гідності 2014). АІУ відновлюватиме історичні і культурні традиції демократії та сприятиме зросту потенціалу інституту громади.

Коментарі (0)

Додати смайл! Залишилося 3000 символів
Додати новини
Реклама

Опитування

Що для України буде перемогою?

ГолосуватиРезультатиАрхів
Реклама