Не відкладайте модернізацію РРО

2013-08-28 10:46 Нравится

З 01 січня 2013 року всі РРО в обов»язковому порядку повинні мати функцію передачі звітності в Міністерство доходів і зборів в електронному вигляді.

Для виконання вимог законодавства щодо обов’язкової передачі звітності в електронному вигляді у суб’єктів господарювання є два шляхи:

- придбати РРО нового покоління, що створюють контрольну стрічку в електронній формі та містять вбудовані модеми;

- доопрацювати існуючу касову техніку та приєднати до неї відповідні модеми для передання звітної інформації.

Корсунь-Шевченківська ОДПІ нагадує, що придбати касові апарати або переобладнати діючі РРО спеціальними модемами, суб'єкти господарювання, які застосовують РРО, мали б до 1 липня 2013 року. Втім, цей, так званий, адаптаційний період та мораторій на застосування штрафних санкцій, передбачений Законом України від 6 липня 1995 № 265/95-ВР „Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг”, подовжено до 1 січня 2014 року. Саме з цієї дати за неподання звітності в електронному вигляді передбачається відповідальність.

Косунь-Шевченківська ОДПІ радить усім суб'єктам господарювання, які застосовують РРО, не баритися. Модернізувати свій касовий апарат можна у відповідних сервісних центрах.

Комментарии (0)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
Добавить новости

Опрос

Вы поддерживаете снятие моратория на продажу земли сельскохозяйственного назначения?

Реклама