Найману працю легалізуємо.

2013-08-30 14:11 Нравится

Міністерством доходів та зборів поставлені завдання щодо легалізації найманої праці та недопущення виплат заробітної плати в «конвертах». На виконання цих завдань проводяться заходи щодо виявлення порушень.

Роботу спрямовано на посилення контролю та перевірки суб’єктів підприємницької діяльності, які занижують податкові зобов’язання, мають низький рівень податкового навантаження та виплачують заробітну плату нижче або на рівні законодавчо встановленого мінімуму, а також « у конвертах».

З метою недопущення втрат надходжень до місцевих бюджетів проводяться перевірки з питань укладення трудових угод та правильності обчислення, своєчасності сплати податку на доходи фізичних осіб.

Протягом січня-серпня 2013 року працівниками Корсунь-Шевченківської ОДПІ спільно із працівниками інспекції праці проводились перевірки та обстеження суб’єктів господарювання щодо дотримання платниками податків законодавства в сфері оплати праці.

За результатами проведених перевірок та обстежень, виявлено 102 фізичні особи, праця яких використовувалась суб’єктами господарювання без укладання трудових договорів.

За невиконання чинного законодавства, таких суб’єктів господарювання притягнуто до адміністративної відповідальності та донараховано податку на доходи фізичних осіб, а також штрафних санкцій в сумі 48,5 тис. грн.

Комментарии (0)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
Добавить новости
Реклама

Опрос

Вы поддерживаете деятельность Зеленского на посту Президента Украины?

Реклама