Обслуговування платників - пріоритет діяльності Міністерства доходів

2013-08-30 14:16 Нравится

Ефективне обслуговування платників податків є одним з основних пріоритетів діяльності Міністерства доходів і зборів України, який визначає принципово новий – партнерський рівень відносин з суб‘єктами господарювання. Важливим кроком на цьому шляху стало створення в Корсунь-Шевченківській ОДПІ (територія обслуговування Корсунь-Шевченківський, Канівський та Городищенський райони) в 2012 році Центрів обслуговування платників податків, в яких платники можуть оперативно та безкоштовно отримати довідки, дозволи та свідоцтва. Так, зокрема, серед послуг, які пропонуються, – реєстрація книги обліку доходів та витрат, видача довідки про сплату роботодавцем податків та зборів, видача довідки про відсутність заборгованості з платежів до бюджету, видача торгового патенту тощо.

«За 8 місяців 2013 року в Центрах обслуговування платників надано майже 12,5 тис. адміністративних послуг та близько 2,4 тис. консультацій щодо податкового та митного законодавства. Це означає, що ми рухаємося у правильному напрямку якісного обслуговування платників із застосуванням новітніх технологій», - зазначив начальник Корсунь-Шевченківської ОДПІ ГУ Міндоходів у Черкаській області Валерій Процик.

Наразі на податковому обліку в Корсунь-Шевченківській ОДПІ перебуває більше 4 тис.(Канів 2129) фізичних осіб-підприємців та близько 0,8 тис. (Канів 755) суб’єктів господарської діяльності - юридичних осіб.

Спеціалісти ЦОПП постійно проводять опитування громадян про роботу центрів. Даними опитування громадян та платників податків відзначено помітні позитивні зміни та задоволення якісним обслуговуванням працівниками інспекції. Також платники податків позитивно відзиваються про зручний режим роботи ЦОПП.

Комментарии (0)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
Добавить новости
Реклама

Опрос

Вы поддерживаете деятельность Зеленского на посту Президента Украины?

Реклама