Переобладнання касової техніки – наближає бізнес до сучасних форм ведення документообігу

2013-08-07 17:41 Нравится

Застосування реєстраторів розрахункових операцій, що створюють контрольну стрічку в електронній формі, наближає бізнес до сучасних форм ведення документообігу. та здійснюється задля максимального комфорту представників бізнесу. Про це повідомив на зустрічі з підприємцями, які є власниками РРО начальник Корсунь-Шевченківської ОДПІ Головного управління Міндоходів у Черкаській області Процик Валерій Романович. Темою зустрічі стало питання приведення касової техніки у відповідність до вимог діючих нормативно-правових актів.

«14 липня 2013 р. набрав чинності Закон про перенесення термінів відповідальності за неподання звітності з РРО в електронному вигляді, - з 1 липня 2013 року на 1 січня 2014 року», - зазначив начальник інспекції. Однак, Валерій Романович порадив власникам касових апаратів поквапитися та не «переносити» плани переобладнання касової техніки на цю нову дату.

Перелік техніки, дозволеної до первинної реєстрації (тобто яку можна придбавати для використання в роботі) Міндоходів України розмістило на своєму офіційному порталі

Також можна відслідкувати і ті моделі, реєстрація яких заборонена. Загалом, у Державному реєстрі РРО (яким затверджено цей Перелік) знаходиться 53 моделі касової техніки, що відповідають сучасним вимогам та забезпечують передачу контрольно-звітної інформації електронним зв’язком до органів доходів і зборів.

Своє ставлення до застосування реєстраторів розрахункових операцій, що створюють контрольну стрічку в електронній формі озвучила підприємець Доник Н.К.:

З власної практики знаю, наскільки полегшує життя підприємцям електронний документообіг та електронний цифровий підпис.

Одна з перших я перейшла на подання податкової звітності в електронному вигляді. І впродовж кількох років при кожній нагоді раджу це зробити і своїм колегам. До речі, як правило, вони цілком поділяють мою думку.

Реєстратори розрахункових операцій з електронною контрольною стрічкою також позбавлять нас зайвого головного болю. Більше того, на мою думку, це реальний крок до запровадження електронних перевірок. Довідка, яку можна буде отримати, надасть можливість подавати уточнюючий розрахунок до податкової декларації, що реально мінімізує нарахування штрафних санкцій.

Отже, такі законодавчі зміни ми сприймаємо позитивно.

Комментарии (0)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
Добавить новости
Реклама

Опрос

Если бы в ближайший день состоялись выборы Президента Украины, кому отдали бы свой голос?

ГолосоватьРезультатыАрхив
Реклама