Платники оцінили роботу ЦОПП

2013-08-07 17:37 Нравится

Міндоходів України створює позитивну податкову культуру у відносинах бізнес-спільноти та податківців, як рівноправних партнерів, формує та реалізовує спільну ідею через якісне сервісне обслуговування кожного платника до наповнення державної казни своєчасно та в повному обсязі. Важливим кроком на цьому шляху стало створення в Україні Центрів обслуговування платників податків .

У першому півріччі 2013 року, задля забезпечення налагодженого механізму співпраці сервісних центрів із громадянами, Корсунь-Шевченківською ОДПІ проведено анкетування платників податків щодо роботи ЦОПП, під час якого опитано 176 респондентів.

Проведений аналіз інформації анкетування свідчить, що понад 90 % від загальної кількості опитаних, задоволені роботою сервісних Центрів; більше 67% - вважають, що з відкриттям ЦОПП відвідування стало більш зручним, якіснішим та оперативнішим.

Загалом, всі опитані респонденти висловили подяку за високоякісне та професійне надання послуг, а також за створені комфортні умови обслуговування. Платники податків одноголосно виказали задоволення від роботи Центру по обслуговуванню платників податків. Корсунь-Шевченківська ОДПІ продовжує вивчати думку клієнтів сервісних центрів щодо якості обслуговування та закликає при відвідуванні центрів взяти участь у анкетуванні.

Комментарии (0)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
Добавить новости
Реклама

Опрос

Будете делать прививку от COVID-19, когда она появится в свободном доступе?

ГолосоватьРезультатыАрхив
Реклама