Через російські санкції Порошенко втрачатиме щомісяця $17 млн.

2013-07-30 15:21 Нравится

Кондитери закликають Азарова врегулювати ситуацію

В асоціації "Укркондпром" підрахували, що збитки кондитерської корпорації Roshen, власником якої є депутат Петро Порошенко, після ввдення Росією заборони на ввезення її продукції становитимуть приблизно$ 17 млн ​​на місяць.

Таке повідомлення з'явилось сьогодні на офіційному сайті відомства.

Кондитери вважають, що Росія несправедливо оцінює якість української продукції, тому Кабмін України має врегулювати цю ситуацію.

"Укркондпром" закликає уряд України визначити спільно з російською стороною міждержавну процедуру врегулювання проблеми без введення торгових заборон ", - йдеться у повідомленні асоціації.

Аналітики кондитерського бізнесу зазначають, що будь-які адміністративні заборони з російського боку призведуть до створення штучних обмежень у торгівлі між двома країнами.

Для порівняння, у 2012 році з України експортувала 438,8 тис т кондитерських виробів на суму $1,1 млрд, з них до Росії - 213,1 тис т (48,6% від загального обсягу експорту в натуральному вираженні) на суму $608,7 млн ​​(54,7% від загального обсягу експорту в грошовому вираженні).

Як повідомляв iPress.ua, у понеділок, 29 липня, керівник Росспоживнагляду, головний державний санітарний лікар РФ Геннадій Онищенко, заявив, що російська санітарна служба ввела заборону на постачання до Росії продукції кондитерська корпорація Roshen.

Зазначимо, корпорація Roshen є одним з найбільших в Україні виробників кондитерських виробів, включає в себе Київську, Маріупольську (Донецька обл.), Кременчуцьку (Полтавська обл.) І дві Вінницькі кондитерські фабрики, масломолочний комбінат "Бершадьмолоко", Літинський племзавод (обидва - Вінницька обл.), а також Липецьку фабрику Roshen (РФ) і Клайпедську кондитерську фабрику у Литві.

Корпорація виробляє до 200 видів кондитерських виробів: шоколадні та желейні цукерки, карамель, шоколад, печиво, вафлі, бісквітні рулети і торти. Загальний обсяг виробництва продукції сягає 410 тис т на рік.

Комментарии (0)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
Добавить новости
Реклама

Опрос

Если бы в ближайший день состоялись выборы Президента Украины, кому отдали бы свой голос?

ГолосоватьРезультатыАрхив
Реклама