Брейвік подав документи до університету: викладачі вже відмовляться його навчати

2013-07-30 17:33 Нравится

Але заяву обіцяють розглянути неупереджено

Норвезький терорист Андерс Брейвік подав документи на вступ на факультет політології Університету Осло.

Про це повідомляє у вівторок місцевий телеканал "ТВ-2", пише "Інтерфакс-Україна".

Зі свого боку, директор в'язниці Іла, де сидить Брейвік, заявив, що підтримує його прагнення здобути вищу освіту.

"Тюрма завжди намагається сприяти тому, щоб її ув'язнені отримували освіту. Так вони зможуть отримати роботу, коли вийдуть на свободу", - сказав він.

Передбачається, що Брейвік буде навчатися дистанційно. Тим не менш, деякі викладачі факультету політології заявили, що відмовляться навчати злочинця.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Брейвік за ґратами намагається створити фашистську партію

Ректор університету Петер Оттерсен, зі свого боку, заявив, що солідарний з цими викладачами. У той же час, він зазначив, що заява Брейвіка буде розглядатися в загальному порядку.

"Я розумію, що така подія викличе певну реакцію. Однак ми не можемо нікому відмовити у можливості навчатися в Університеті Осло. Ми повинні слідувати загальним правилам прийому студентів", - сказав ректор.

Нагадаємо, у липні 2011 року Андерс Брейвік скоїв подвійний теракт, в результаті якого загинули 77 осіб, серед них чимало дітей.

Під час судового процесу над терористом він визнав свою вину, але заявив, що таким чином хотів вказати на проблему ісламізації Європи.

У серпні минулого року Андерса Брейвіка засудили до 21-го року ув’язнення, що є максимальною мірою покарання в Норвегії. Після закінчення цього терміну ув’язнення можуть продовжити, якщо експерти дійдуть до висновку, що Брейвік досі буде небезпечним.

Комментарии (0)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
Добавить новости
Реклама

Опрос

Если бы выборы в Президенты состоялись завтра, вы отдали бы свой голос за Зеленского?

Реклама