Росія провела нові перевірки Roshen: претензій стало ще більше

2013-07-30 17:25 Нравится

Схоже, у Порошенка серйозні проблеми

Додаткові дослідження підтвердили впевненість Російської Федерації у небезпеці продукції української компанії Roshen.

Про це заявив агентству "Інтерфакс-Україна" керівник Росспоживнагляду, головний державний санітарний лікар Росії Геннадій Онищенко.

"Ми продовжили роботу з дослідження кондитерських виробів виробництва фірми Roshen. На жаль, в результаті додаткових досліджень зразків ситуація не змінилася, навіть посилилися побоювання, які були нами висловлені. На підставі цих побоювань прийняте рішення про заборону ввезення на територію Росії", - наголосив чиновник.

Він закцентував, що в даний час заборонене ввезення до Росії продукції чотирьох кондитерських фабрик компанії Roshen - київської, вінницької, маріупольської і кременчуцької.

"Ми посилюємо контроль за борошняними кондитерськими виробами цього підприємства. Дано доручення дослідити можливість ввезення на територію Росії продукції литовської (Клайпеда) та угорської фабрик цієї фірми", - зауважив голова Росспоживнагляду.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Через російські санкції Порошенко втрачатиме щомісяця $17 млн

"Ми проінформували відповідні органи в рамках Митного союзу. Нас турбує Білоруська Республіка, яка в період заборони на ввезення до Росії винної продукції однієї з держав брала участь у реекспортних схемах і постачала на територію РФ заборонені на її економічному просторі вироби", - заявив Онищенко.

"Ми б хотіли попередити наших білоруських і казахських колег про те, що ми діємо в рамках правового поля і не будемо "з розумінням" ставитися до реалізації таких реекспортних схем", - наголосив чиновник.

Як повідомляв iPress.ua, у минулий понеділок російська санітарна служба ввела заборону на постачання в РФ продукції Roshen - одного з найбільших виробників кондитерських виробів в Україні.

"На жаль, наші підозри справдилися, про що ми щиро шкодуємо. Виявлені порушення дають нам підстави ставити питання про введення заборони на ввезення всієї продукції даної фірми. Дано вказівки митним органам про закриття ввезення на територію нашої країни кондитерських виробів компанії Roshen", - сказав тоді Онищенко.

Комментарии (0)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
Добавить новости
Реклама

Опрос

Если бы выборы Президента Украины состоялись в ближайшее воскресенье, за кого отдали бы голос?

ГолосоватьРезультатыАрхив
Реклама