272 жителі Черкаського району скористалися правом на податкову знижку

2013-07-18 11:33 Нравится

За словами заступника начальника ДПІ у Черкаському районі Царюка Антона Олександровича 272 мешканці Черкаського району подали декларації про майновий стан та доходи з метою повернення надмірно сплаченого податку на доходи фізичних осіб, реалізуючи своє право на податкову знижку. До повернення з бюджету їм належить майже 270 тис. грн. Станом на 15 липня вже 242 декларанти отримали належні їм суми, з бюджету виплачено 239,33 тис. грн.

Нагадаємо, що для отримання такої знижки необхідно до 31 грудня 2013 року включно, подати річну податкову декларацію про майновий стан і доходи за місцем своєї податкової адреси. В декларації зазначається сума річного оподатковуваного доходу, підстави, сума та підтверджуючі документи щодо податкової знижки. До переліку таких документів входять квитанції, фіскальні або товарні чеки, прибуткові касові ордери, договір з навчальним закладом, довідка про отримані у звітному році доходи, документи, які підтверджують ступінь споріднення (у разі компенсації вартості здобуття середньої професійної або вищої освіти члена сім’ї І-го ступеня споріднення тощо).

Копії зазначених документів необхідно подавати разом із декларацією про майновий стан і доходи. Оригінали таких документів не надають, але підлягають зберіганню платником податку протягом строку давності.

Важливо знати, що якщо до кінця 2013 року Ви не скористалися правом на нарахування податкової знижки за наслідками 2012 року, таке право на наступні податкові роки не переноситься.

Комментарии (0)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
Добавить новости
Реклама

Опрос

Будете делать прививку от COVID-19, когда она появится в свободном доступе?

ГолосоватьРезультатыАрхив
Реклама