Соціальна кампанія «Київстар» «Розкажи дітям про безпеку в інтернеті» визнана одним з кращих соціальних проектів 2012 року

2012-12-07 16:02 Нравится

Соціальна рекламна кампанія «Київстар» «Розкажи дітям про безпеку в інтернеті», що пройшла в квітні 2012 року, отримала бронзу в номінації «Соціальна реклама та благодійність» щорічного конкурсу Effie awards 2012. Інтернет-кампанію для проекту розробила цифрова агенція Prodigi. У центрі інформаційної кампанії збірний образ шахраїв, які підстерігають не лише дітей, але навіть їх батьків в мережі.

Мета всеукраїнської соціальної рекламної кампанії «Київстар» «Розкажи дітям про безпеку в інтернеті» - привернути увагу батьків до проблеми онлайн-безпеки і закликати їх розповісти дітям про правила безпечної поведінки в мережі. Протягом квітня в шести великих містах України розміщувалися білборди з образом «негативного героя», який пропонував подружитися в соціальній мережі.

Онлайн-складова інтегрованої кампанії включала:

• Розробку тематичного сайту На сайті були розміщені правила онлайн-безпеки, а також навчальні матеріали для дітей, батьків і вчителів.

• Розміщення в соціальних мережах контенту у вигляді інфографіки на основі результатів досліджень. Зображення розроблялися з метою залучити батьків до діалогу та змусити їх замислитися про проблему. Зображення в стилі інфографіки, розміщені в соціальних мережах, зібрали 1200 лайків, 175 shares і 460 коментарів по темі.

• Розробку креативної концепції «Пастка». На найбільш відвідуваних сайтах ua-нету були розміщені банери, натискаючи на які користувач потрапляв на спеціально розроблений сайт з зображенням «негативного героя». На сайті було розміщено текстове звернення до батьків: «Вибачте, але ви потрапили в пастку! А якщо вже повірили ви, то повірить і ваша дитина. Подбайте про безпеку дитини в інтернеті - приєднайтесь до соціальної кампанії Київстар!» За 2 тижні розміщення на «сторінку-пастку» перейшли більше 10 000 користувачів.

Крім активності в інтернеті проект передбачав проведення освітніх заходів у школах по всій країні. Освітньою програмою за участю волонтерів компанії було охоплено 2000 дітей, 4000 батьків та 5000 вчителів по всій країні.

За результатами кампанії кожний четвертий українець поговорив зі своїми дітьми про онлайн-загрози та правила безпечної поведінки в інтернеті. Соціальну програму «Київстар» підтримали 80% українців.

Соціальна кампанія «Розкажи дітям про безпеку в інтернеті» - частина комплексної соціальної програми «Київстар» «Безпека дітей в інтернеті», яку компанія реалізує з 2009 року. В листопаді 2012 року стартував другий етап цієї програми. Нова соціальна кампанія «Підключи безкоштовно «Батьківський контроль» закликала українців скористатися соціальним сервісом для захисту інтернет-користувачів персональних комп’ютерів від онлайн-загроз, розробленим «Київстар» у співпраці з «Майкрософт».

Загальний бюджет програми «Безпека дітей в інтернеті» з 2009 року складає близько 4 млн. гривень.

Дізнавайтеся новини першими на офіційній твіт-сторінці «Київстар».

Довідка про соціальну програму «Київстар» «Безпека дітей в інтернеті»:

Соціальну програму «Безпека дітей в інтернеті» спрямовано на формування культури безпечного використання інтернету. Ініціатива реалізується «Київстар» з 2009 року. В партнерстві з Інститутом психології ім. Г.С. Костюка НАПН України «Київстар» видав перший в Україні посібник для батьків «Діти в Інтернеті: як навчити безпеці у віртуальному світі» і створив «білий список» рекомендованих дитячих сайтів. На основі «білого списку» фахівцями компанії впроваджено унікальну на телеком-ринку України соціальну послугу «Батьківський контроль» для мобільного телефону. Співробітники-волонтери «Київстар» постійно проводять семінари з онлайн-безпеки для школярів, їх батьків і вчителів по всій країні. У квітні 2012 року «Київстар» провів першу всеукраїнську соціальну кампанію «Розкажіть дітям про безпеку в інтернеті». Заклик компанії не залишив байдужим кожного третього українця, кожен четвертий батько поговорив з дитиною про правила онлайн-безпеки. У листопаді 2012 року стартувала нова всеукраїнська соціальна кампанія «Київстар» «За безпеку дітей в інтернеті». «Батьківський контроль» - новий соціальний сервіс для захисту від онлайн-загроз інтернет-користувачів персональних комп\'ютерів, розроблений у співпраці з «Майкрософт».

Довідка про національного оператора телекомунікацій «Київстар»

«Київстар» – оператор №1 на ринку мобільного зв\'язку, один з найкращих брендів в Україні. За даними щорічного дослідження компанії Ericsson, мережа мобільного зв\'язку «Київстар» є однією з найкращих у Європі і охоплює всі великі та малі міста України, а також понад 28 тис. сільських населених пунктів, усі основні національні й регіональні траси, більшість морських і річкових узбереж України. «Київстар» надає послуги EDGE/GPRS на всій території свого покриття, а також роумінгові послуги в 195 країнах на 5 континентах. «Київстар» надає телекомунікаційні послуги під брендами «Київстар», djuice та «Київстар Бізнес».

«Київстар» – досвідчений учасник ринку послуг фіксованого зв\'язку для бізнесу та широкосмугового доступу на базі FTTB. Мережа широкосмугового інтернету (послуга «Домашній Інтернет) функціонує у 138 містах України.

«Київстар» є українською бізнес-одиницею VimpelCom Ltd – глобальної телекомунікаційної групи, яка працює на ринках країн Європи, Азії та Африки. www.kyivstar.ua, www.djuice.ua,www.beeline.ua, www.vimpelcom.com

Комментарии (0)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
Добавить новости
Реклама

Опрос

По какой причине вы планируете привиться или уже привились от COVID-19?

ГолосоватьРезультатыАрхив
Реклама