«Київстар» розширив можливості послуги «Переказ коштів»

2012-09-20 13:35 Нравится

Тепер переказувати кошти можна між «Київстар» та Beeline

«Київстар» розширив можливості послуги «Переказ коштів»: відтепер переказувати кошти між собою можуть абоненти передплаченого зв’язку «Київстар» (абоненти DJUICE включно) та Beeline.

«Київстар» продовжує розширювати можливості послуг зв’язку для усіх клієнтів об’єднаної абонентської бази. Відтепер абоненти передплаченого зв’язку Beeline можуть поповнювати мобільні рахунки інших абонентів не тільки Beeline, але й «Київстар» та DJUICE. Та, відповідно, навпаки — «Переказ коштів» став доступний з номерів передплаченого зв’язку «Київстар» і DJUICE на номери Beeline.

Послуга «Переказ коштів» доступна всім абонентам передплаченого зв'язку на території України, а також у роумінгу, і не потребує додаткових налаштувань. Плата за кожну вдалу операцію переказу коштів становить 2,00 гривні*. За один раз можна перевести від 1 до 2 996 грн. Тариф вказаний із урахуванням ПДВ та збору до Пенсійного фонду в розмірі 7,5% від вартості послуг без урахування ПДВ.

Для здійснення переказу з одного мобільного рахунку на інший потрібно набрати на мобільному телефоні комбінацію *124*YYY*380ХХХХХХХХХ# (де YYY — сума переказу, ХХХХХХХХХ — телефонний номер абонента-отримувача) та натиснути клавішу виклику. Після цього клієнт, який переводить кошти, отримує відповідь із зазначенням абонентського номера, суми та коду підтвердження переказу. Цей код необхідно вказати при підтвердженні операції: набрати *125*XXXX# (де ХХХХ — отриманий код підтвердження) і натиснути клавішу виклику.

Об'єднаний «Київстар» потурбувався, щоб зручні послуги стали доступні всім клієнтам оператора.

*Для деяких тарифних планів є виключення. Деталі – на www.kyivstar.ua та www.djuice.ua

Дізнавайтеся новини першими на офіційній твіт-сторінці «Київстар»

Довідка про об’єднаний «Київстар», українська бізнес-одиницяVimpelCom Ltd.

«Київстар» – оператор №1 на ринку мобільного зв'язку і мобільного інтернету, найкращий бренд в Україні. За даними щорічного дослідження компанії Ericsson, мережа мобільного зв'язку ПрАТ «Київстар» є однією з найкращих у Європі і охоплює всі великі та малі міста України, а також понад 28 тис. сільських населених пунктів, усі основні національні й регіональні траси, більшість морських і річкових узбереж України. «Київстар» надає послуги EDGE/GPRS на всій території свого покриття, а також роумінгові послуги в 195 країнах на 5 континентах.

«Київстар» – досвідчений учасник ринку послуг фіксованого зв'язку для бізнесу та широкосмугового доступу на базі FTTB. Мережа широкосмугового інтернету (послуга «Домашній Інтернет) функціонує у 138 містах України. Бізнес-одиниця «Україна» VimpelCom Ltd. надає телекомунікаційні послуги під брендами «Київстар», djuice та «Київстар Бізнес». Місія «Київстар» – поліпшувати життя завдяки телекомунікаційним послугам найвищої якості. З жовтня 2010 р. до складу об’єднаного «Київстар» - української бізнес-одиниці VimpelCom Ltd.- входять два українських телекомунікаційних оператора – ПрАТ «Київстар» і «Beeline-Україна» (ПрАТ «Українські радіосистеми» і ТОВ «Голден Телеком»).www.kyivstar.ua, www.djuice.ua, www.beeline.ua.

Комментарии (0)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
Добавить новости
Реклама

Опрос

Вы поддерживаете деятельность Зеленского на посту Президента Украины?

Реклама