Що болить нині закарпатський ліс?

2012-09-15 08:00 Подобається

Таке питання часто можна почути з вуст перехожих громадян, як Українців, так і іноземців. Хтось відповідає так: «Мертві смереки, самовільні рубки й недофінансування...», а хтось і так: Вирішуватися екологічні проблеми повинні на одному рівні із питаннями покращення соціально-економічного життя українців. На цьому наголосив Прем'єр-міністр України Микола Азаров: «Ми повинні усунути випадки несанкціонованих вирубок лісу, слідкувати, щоб не утворювались незаконні сміттєзвалища. Зробити все, щоб вода і повітря на території країни були чистими». В Суботу, 05 травня 2012 Прем'єр-міністр України Микола Азаров провів селекторну нараду із головами обласних державних адміністрацій. Під час наради говорили про збереження довкілля, екологічні проблеми та застосування сучасних технологій у сфері охорони природи. Участь у селекторній нараді взяв і керівник Закарпаття Олександр Ледида. Після наради Ледида дав відповідні доручення начальнику лісового управління Закарпатської області Фізику І.В. Як результат виконання данного доручення бачемо наступне:

Коротка мандрівка по лісам Закарпаття.

- Перша поїздка відбулася до екс-начальника областного лісового та мисливського управління, а нині депутата областної ради і заступника голови екологічної комісії облради, директора Брустурянського держлісгоспу Мурги В.І.

На фото 1

Фото 1

Фото 1

видно Задній Турбат і його газдування. Наші гори скоро залишуться лисими. Як кажеться, коментарій лишній.

Фото 2

це підтверджує. Зверху проведена рубка в 2011 році. Якщо увеличити фото, то можна побачити санітарний стан тієї лісосіки і залишки лісу на єстакаді. На таких рубках по документам проводиться посадка лісу. Кожна людина, яка народилася в Карпатах знає, що у такому хламі неможливо провести посадку.

На фото 3, 4

показана очистка лісосіки в 21 кварталі Брадульского лісництва, а на фото 4 рубка і очистка лісосіки в Лопухівському лісництві.

- Друга поїздка нас іще більше вразила. Мокранський держлісгосп, директор Куцин В.М. З достовірних джерел, близький до начальника управління Фізика І.В., та суді Конституційного суду України Маркуш М.М.

а) в Тарасівкому лісництві квартал. 38 виділ 2 Рубка Небезпечних Дерев (РНД) в 2012 році. По документам виписано дровами, а зрубано ділову деревину.

На фото 5

Фото 6

Фото 7

Фото 8

Фото 9

видно які дерева вирубуються і називаються небезпечними. Іще 40-50 років і ці дерева могли бути найкращі в Європі.

На фото 10

Фото 11

Фото 12

видно, яка деревина получається з небезпечних дерев. Коментарій лишній.

б) А в Тарасівкому лісництві квартал 18 вражають самовільні рубки.

На фото 13

фото14

видно до чого додумались лісники. Так вони викорчовують пні, щоб приховати самоволку. А іще простіше, пеньки поливають солярою, або переробкою масла.

На фото 15

фото16

Фото 17

thumbnail
thumbnail
thumbnail
thumbnail
thumbnail
thumbnail
thumbnail
thumbnail
thumbnail
thumbnail
thumbnail
thumbnail
thumbnail
thumbnail
thumbnail
thumbnail
thumbnail
thumbnail

Коментарі (0)

Додати смайл! Залишилося 3000 символів
Додати новини
Реклама

Опитування

Ви підтримуєте виселення з Печерської лаври московської церкви?

Реклама