Українці масово відмовляються від стаціонарних телефонів

2012-07-05 17:26 Подобається

Жителі великих міст масово відмовляються від стаціонарних телефонів. За непотрібність і через дорожнечу. Якщо так буде тривати й далі, стаціонарний апарат може спіткати доля проводового радіо, яке навіть у селах зараз слухають дуже рідко.Збільшення абонентської плати за телефонний зв'язок буде проведено в два етапи.

З першого липня - на 10 відсотків. Для городян у середньому це дві з половиною гривні. Для жителів сіл - півтори. Другий етап - з 1 листопада - на таку ж суму.

"Незважаючи на незначне підвищення в 2011 тарифів на послуги місцевого телефонного зв'язку, вони залишаються збитковими для операторів телекомунікацій, оскільки в результаті інфляційних процесів собівартість цих послуг збільшується", - пояснила Тетяна Ієвлева, заступник директора департаменту економічного аналізу НКРЗ.

Аналітики ринку відзначають: проблема не в низькій абонплаті, а у високій собівартості, половину якої складає зарплата працівників компаній-операторів.

"У мене виникає питання як у споживача, чи повинен я кожен місяць платити 15 гривень на утримання людей, які мені надають не кращого рівня послуги", - міркує Олександр Паращій, директор департаменту інвестиційної компанії. Жителі мегаполісів стаціонарні апарати просто відключають, через що оператори щорічно втрачають 4 відсотки абонентської бази.

"Два роки вже без стаціонарного телефону. Переваги мобільного в тому, що є зв'язок з близькими, а стаціонарний не має такої можливості", - розповідає українець, який відмовився від послуг стаціонарного зв'язку.

Gazeta.ua

Коментарі (0)

Додати смайл! Залишилося 3000 символів
Додати новини
Реклама

Опитування

Ви підтримуєте виселення з Печерської лаври московської церкви?

Реклама

Зараз коментують

Всі