День марихуани відзначили міжнародним маршем

2012-04-22 08:14 Подобається

20 квітня (4/20) у багатьох країнах Заходу, перш за все в Північній Америці, відзначається як День марихуани. У деяких районах США в цей день проходять масові акції, учасники яких відкрито курять марихуану і виступають за легалізацію легких наркотиків.

Традиція відзначати День марихуани 20 квітня зародилася в 70-і роки минулого століття в Сполучених Штатах. На сьогоднішній день вживання марихуани в США заборонено законом.

Найбільший марш Канади за легалізацію марихуани відбувся в Торонто. Учасники демонстрації один за одним говорять про давно назрілу необхідність легалізувати марихуану, проте висловлюють свої сумніви в тому, що це може відбутися в Канаді в найближчому майбутньому.

У США та інших країнах існують організації, які займаються пропагандою легалізації марихуани. Однією з найстаріших є NORML (національна організація за реформу законів про марихуану), заснована в 1970 році.

Вона виступає за скасування кримінального покарання за зберігання і споживання марихуани дорослими людьми, в тому числі, за її вирощування для власного споживання. NORML сприяла проведенню референдумів в декількох штатах, в результаті яких марихуана була декриміналізована у цих штатах.

Рух "Марш марихуани" було створено в Нью-Йорку в 1999 році. Його активісти виступають за легалізацію легких наркотиків. Вони вважають, що цей захід здатен зменшити злочинність і корупцію держчиновників, пов'язаних з підпільним наркотрафіком.

thumbnail
thumbnail
thumbnail
thumbnail
thumbnail
thumbnail
thumbnail
thumbnail
thumbnail
thumbnail
thumbnail
thumbnail
thumbnail
thumbnail
thumbnail
thumbnail
thumbnail
thumbnail
thumbnail
thumbnail

Коментарі (0)

Додати смайл! Залишилося 3000 символів
Додати новини
Реклама

Опитування

Що для України буде перемогою?

ГолосуватиРезультатиАрхів
Реклама