В Ужгороді пройде танцювальний турнір «Uzhgorod open-2012»

2012-04-15 16:07 Нравится

Уже традиційно разом із розквітом сакур в Ужгород приїдуть найкращі танцюристи світу. І не просто виступатимуть на паркеті «Юності», а й будуть змагатися за титул переможця «Uzhgorod open». Цей престижний турнір із року в рік стає все більш видовищним та якіснішим. Ось і високосного 2012-го змагання побили ще декілька рекордів. Так, 28-29 квітня ужгородці матимуть нагоду спостерігати за виступами більше 900 пар із 23 країн світу. Такої кількості професійних танцюристів обласний центр ще не бачив…

Ще більше двох тижнів до початку «Uzhgorod open- 2012», а про ці змагання вже всі говорять. Воно й зрозуміло, адже цього року турнір є справді масштабним – географія учасників розширилася, також приїде більша кількість топ-зірок спортивних танців. Та і число учасників вражає – майже 900 пар із 23 країн.

Як розповіла президент закарпатської обласної організації Всеукраїнської федерації танцювальних видів спорту Олександра МИШКО, підготовка до змагань наразі в розпалі. Так, уже підтвердили свою участь представники Росії, Білорусі, Угорщини, Чехії, Словаччини, Польщі, Румунії, Сербії, Хорватії, Боснії й Герцеговини, Словенії, Франції, Італії, Нідерландів і навіть Японії. Ну й, звісно, велике та сильне представництво спортсменів буде і з України. Серед заявлених танцюристів, до речі, будуть топ-рейтингові пари, які входять у 25-ку та 50-ку кращих у світі. Мова йде про танцюристів із Росії, Італії, Німеччини та України. Приїде і чимало суддів – майже з 30 країн. Крім того, підрахунком балів займатиметься спеціальна професійна бригада з Москви. Завдяки такому напливу гостей ці змагання сьогодні входять у трійку наймасовіших із танцювального спорту в Україні. «Слід відзначити, що на Закарпаття, як і загалом у нашу країну, вже не так бояться їхати, як раніше, – зізналася О. Мишко, – тому з кожним роком географія учасників росте». Крім того, за словами президента федерації, організатори за-реєстрували чотири програми турніру, які дають великі бали учасникам у світових рейтингах. «Тому всі намагаються потрапити до нас, – резюмувала О. Мишко. – Дійшло до того, що до Ужгорода не вистачає залізничних квитків та місць у готелях. До речі, саме через це ми і попросили Міжнародну федерацію танців, аби дозволили провести турнір 28-29 квітня, щоб було де розселити учасників, а не пізніше, коли триватиме туристичний бум у краї».

Крім того, тими ж днями в Ужгороді відбудеться і чемпіонат України серед ювеналів та юніорів та Кубок України, куди приїдуть кращі молоді танцюристи нашої держави. Між іншим, наймолодшій учасниці змагань виповниться 5 років. Виступатимуть на чемпіонаті і представники нашої області – із 7 районів краю. До речі, цілком можливо, що приїдуть на змагання і найкращі танцюристи не тільки Закарпаття, а й України, ужгородці Вероніка Мишко та Володимир Лятов. Щоправда, в їхні плани приїзду на домашній турнір втрутилися… успішні результати. Так, завдяки нещодавній перемозі на Кубку України спортсмени відправляться в Данію на змагання, що відбудуться 21 квітня, а потім відразу в Німеччину. Після того у Львів, звідки мають встигнути на другий день змагань.

До організації турніру та чемпіонату України долучилися обласна влада і чимала кількість меценатів. Як розповів заступник голови Закарпатської ОДА та водночас голова оргкомітету «Uzhgorod open-2012» Іван КАЧУР, вони роблять усе можливе, щоб максимально якісно провести ці змагання. «Мені приємно, що я маю відношення до цього виду спорту. Для нас це велика честь організовувати подібний захід», – зазначив він. І додав: «Uzhgorod open-2012» – маленькі тренування перед Євро-2012. Адже все починається з перетину кордону, перебування на території Ужгорода, можливостей дозвілля». До речі, як зазначив начальник управління у справах молоді та спорту Закарпатської ОДА Віталій ЕРФАН, спортивні танці на сьогодні є одними з пріоритетних в області. І незважаючи на те, що нині це найдорожчий вид спорту. «Завдяки такому масштабному дійству ми не лише створюємо позитивний імідж Ужгороду, а й знайомимо представників 30 країн із туристичними можливостями краю».

Між іншим, усі танцюристи після змагань залишаться в Ужгороді ще на кілька днів. І не лише для того, аби помилуватися сакурами, а й потренуватися на загальних зборах під керівництвом кращих тренерів світу. Це дасть змогу спортсменам не тільки набратися досвіду, а й популяризувати танці на Закарпатті. Адже, за словами О. Мишко, в нашому краї вони ще недостатньо розвинуті й відповідні школи є не всюди. А це слід виправляти, тому що наш край завдяки подібним змаганням асоціюватимуть саме з цим чудовим видом спорту.

Отже, 28 квітня в спорткомплексі «Юність» о 19.00 буде офіційне відкриття «Uzhgorod open-2012». Приходьте, не пошкодуєте!

Комментарии (0)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
Добавить новости
Реклама

Опрос

За кого планируете голосовать на местных выборах осенью?

ГолосоватьРезультатыАрхив
Реклама