Лушпиння і зовнішні шари шкірки коричневого кольору містять у великій кількості клітковину і флавоноїди.
Дослідження показало, що у шкірц цибулі міститься потужний коктейль з'єднань, корисних для людини, пише The Times of India.
Згідно з отриманими даними, лушпиння і зовнішні шари шкіри коричневого кольору містять у великій кількості клітковину і флавоноїди, а потовщення внизу цибулини, яке зазвичай відрізають, багато сірчистими з'єднаннями і полімерами фруктози.
За словами Ванесси Бенітез з кафедри сільськогосподарської хімії Автономного університету Мадрида, в ході співпраці з ученими з Університету Крэнфилд їй вдалося провести низку лабораторних експериментів, які дозволили виявити корисні субстанції і можливе застосування кожної частини цибулини.
Вчені радять застосовувати коричневу шкірку як функціональної складової продуктів харчування, багатої на клітковину і фенольними сполуками начебто кверцетину та іншими флавоноїдами. Два щільних зовнішніх шари цибулі також можна використовувати для отримання клітковини і флавоноїдів.. Відомо, що клітковина знижує ризик серцево-судинних недуг, проблем з травленням, раку кишечника, діабету 2 типу та ожиріння. А фенольні сполуки захищають від канцерогенних процесів.