Інформація про результати роботи відділу внутрішньої безпеки територіальних органів ДФС у Черкаській області за півроку

2018-08-02 12:07 Нравится

За січень-червень п.р. відділом проведено 372 профілактичних заходи з упередження вчинення посадовими особами ДФС області та митниці корупційних правопорушень.

Розглянуто 25 звернень юридичних і фізичних осіб на можливі неправомірні дії посадових осіб ДФС області та проведено 46 службових перевірок. Як результат, двом посадовим особам винесено офіційні застереження, двом – догани, а по вісімнадцяти – матеріали направлені правоохоронним органам для надання правових висновків діям працівників та прийняття відповідних рішень.

За результатами розгляду матеріалів перевірок відділу внутрішньої безпеки відкрито 8 кримінальних проваджень, з яких 4 – відносно співробітників ДФС у Черкаській області щодо вчинення ними кримінальних проступків, передбачених ч.2 ст. 364 КК України, одне – за фактом вимагання службовою особою юридичної особи приватного права неправомірної вигоди від працівника головного управління ДФС у Черкаській області, одне за фактом погроз працівникові ДФС суб’єктом приватного права та два – за фактом неподання до НАЗК е-декларації про доходи особи, уповноваженої на виконання функцій держави.

Особі фігуранту по одному з кримінальних проваджень оголошено підозру у вчиненні кримінального правопорушення, складений обвинувальний акт та направлено матеріали до суду для прийняття відповідного рішення. Двом працівникам головного управління вручено адміністративні протоколи за правопорушення, передбачені ч.2 ст.172-6 КУпАП, щодо несвоєчасного подання до НАЗК повідомлень про зміни в майновому стані.

З метою недопущення проникнення до органів ДФС осіб, які раніше були засуджені за скоєння корисливих злочинів, притягнуті до адміністративної відповідальності за вчинення корупційних правопорушень, осіб, які підтримують зв’язки із злочинними угрупованнями або не відповідають встановленим кваліфікаційним вимогам, проведено перевірки 49 кандидатів на посади в органи ДФС області.

Задля забезпечення безпеки діяльності працівників структурних підрозділів ДФС в області проведено 8 перевірок пропускного режиму та 24 навчальних заходи по охороні службових приміщень.

Робота з упередження і виявлення кримінальних та адміністративних корупційних правопорушень в органах ДФС області та митниці продовжується

Комментарии (0)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
Добавить новости
Реклама

Опрос

За кого планируете голосовать на местных выборах осенью?

ГолосоватьРезультатыАрхив
Реклама