Звітність за 2017 рік – без проблем: зразки заповнення для ФОП, громадян, самозайнятих осіб та неприбуткових організацій!

2018-02-09 19:27 Подобається

Головне управління ДФС у Черкаській області підготувало і виклало на субсайт зразки (пакети) заповнення податкової звітності за 2017 рік для підприємців – фізичних осіб та неприбуткових організацій.

Пропонуємо завантажити і використовувати:

Звітність підприємців 1 групи єдиного податку за 2017 рік

Звітність підприємців 2 групи єдиного податку за 2017 рік

Звітність підприємців 3 групи єдиного податку за 2017 рік

Зразок заповнення Податкової декларації про майновий стан і доходи за 2017 рік для громадян

Звітність підприємців на загальній системі оподаткування за 2017 рік

Звітність осіб, які провадять незалежну професійну діяльність, за 2017 рік

Зразок заповнення Звіту про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації (бюджетні установи)

Зразок заповнення Звіту про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації (ОСББ)

Зразок заповнення Звіту про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації (релігійні організації)

Зразок заповнення Звіту про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації (садівничий / городній кооператив)

Перевірити правильність обрахування податків радимо за допомогою підсумкових табличок – 2017:

Таблички для самоконтролю: ПДФО - 2017

Таблички для самоконтролю: ПСП у 2017 році

Таблички для самоконтролю: Податкова знижка за 2016 рік

Таблички – 2017: податки із заробітної плати

Таблички для самоконтролю: ЄСВ - 2017

Таблички для самоконтролю: спрощена система - 2017

Таблички для самоконтролю: транспортний податок

Також рекомендуємо завантажити і користуватись табличками – 2018:

Таблички – 2018: ПДФО

Таблички – 2018: ПСП

Таблички – 2018: ЄСВ

Таблички – 2018: податки із заробітної плати

Таблички – 2018: Спадщина/дарунки

Таблички – 2018: спрощена система

Вказана інформація та зразки (пакети) звітності є у центрах обслуговування платників Черкаській області.

Щось не зрозуміло у зразках або виникли додаткові запитання по звітності? – ставте їх на адресу «Допомоги платнику» [email protected]

Бажаючим отримувати інформаційну підтримку та розсилку новин з податкових і митних питань, коментарів та роз’яснень ГУ ДФС у Черкаській області варто направити листа із словом «Розсилка» на адресу [email protected]

Посилання на базові відео огляди податкових змін – 2018 на каналі «Допомога платнику» в You Tube: https://www.youtube.com/watch?v=BbKOrqqcxXM (податок на прибуток, ПДВ, акцизний податок, трансфертне ціноутворення, ін. для юридичних осіб) та https://www.youtube.com/watch?v=p1n3xKJvJe4 (ПДФО, військовий збір, ЄСВ, податок на майно, спрощена система, ін. для фізичних осіб).

Презентації, тези: http://ck.sfs.gov.ua/okremi-storinki/arhiv2/321956.html

Незабаром вийдуть більш детальні огляди за окремими податками, а також ролики «Як заповнити податкову звітність за 2017 рік».

Підписатися на канал і отримувати сповіщення про новини: https://www.youtube.com/channel/UCKJFJnNkoRLlDwMm0nUi8Nw

Коментарі (0)

Додати смайл! Залишилося 3000 символів
Додати новини
Реклама

Опитування

Ви підтримуєте виселення з Печерської лаври московської церкви?

Реклама

Зараз коментують

Всі