НОВИЙ ЖИТЛОВИЙ КОМПЛЕКС ВУЛ. ГОРОДОЦЬКА 64.

2017-12-25 19:58 Нравится 1

Цієї середи, 6 грудня 2017р, визначився переможець загальноукраїнського архітектурного конкурсу, проектної пропозиції житлового комплексу по вул. Городоцькій 64 що у м. Львові. Даний комплекс повинен бути збудований на місті виробничих будівель які не мають історичної цінності, принаймні так повідомляє портал «Твоє місто».

Зі слів Маряна Кардаша, у конкурсі приймали участь 51 пропозиція з десяти міст України. Зокрема м.Краматорськ, Біла Церква, Київ, Харків, Дніпро, Чернівці, Маріуполь та Львів. Також можна сміло сказати що переможця було обрано справедливо так як кожна пропозиція розглядалась без підписаного авторства, і всі дії знімались на камеру. Що унеможливлювало певний лобізм того чи іншого архітектурного бюро.

Серед фіналістів можна відзначити, третє місце від Проектної Майстерні Бєляєвих зі Львова, друге місце за акцентом на будівлі-вставці проект ТзОВ АБ «Модус» з м.Київ.

Усі проекти достойні окремої уваги, так як по новому розкривають концепцію старовинного міста в поєднанні з новими віяннями. Так, проектанти з архітектурного бюро «Модус», виходили з концепції вулиці Городоцької, і не забували про сучасні манери в містобудівних вимогах вул.. Городоцької. Акцент на яку був зроблений в першу чергу.

З повагою Василь Джугалик. АН «Новий Львів» – компанія з продажу новобудов та нерухомість Львова.

#новий_львів #городоцька_64 #АБ_Модус #майстерня_беляєвих #новобудови_львів #нерухомість_львів #житловий_комплекс #твоє_місто

Комментарии (0)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
Добавить новости
Реклама

Опрос

У вас есть долги за коммунальные услуги(газ, электричество и др) за прошедший год?

Реклама