Проект будівництва понад 95 мільйонів доларів?

2017-11-28 18:17 Нравится

Innovation District IT Park - осередок майбутнього ІТ-бізнесу у Львові. Згідно проекту на площі в 10 га спорудять шість восьмиповерхових офісних будівель, два бізнес-центри та торговий центр. Враховуючи що ІТ кластер займатиметься й підготовкою фахівців галузі, на його території розмістяться також факультет інформаційних технологій Українського Католицького Університету та ІТ-лабораторії, які будуть доступні студентам усіх львівських технологічних вишів. Комфорт побуту та відпочинку забезпечать дитячий садок, готель, громадський простір та велика рекреаційна зону.

Девелоперська компанія «Моя Країна» також долучається до творення комфортних умов проживання для львівських айтішників. На вулиці Стрийській 108, неподалік львівської "Кремнієвої долини" розпочато будівництво житлового комплексу "Національний". Комплекс будується у відповідності до сучасних стандартів якості, енергозбереження та безпеки.

Зручне розташування комплексу та його розвинута внутрішня інфраструктура, безперечно, зацікавить не тільки представників ІТ-галузі, але й усіх хто задумується над придбанням комфортного та якісного житла.

«За 10 хвилин Ви доїжджаєте автівкою до центру міста або до Стрийському автовокзалу; за цей ж час також можна доїхати і до торгово-розважальних центрів «King Cross Leopolis» або «Victoria Gardens» - розповідає незалежний рієлтор #Василь_Джугалик. «15 хвилинна піша прогулянка виведе Вас до Стрийського парку та Горіхового гаю. В межах кварталу дві школи, відділення пошти, відділення банків, розважальні заклади. Неподалік дитячий садочок «Веселка», стадіон «Динамо».

Початок будівництва Innovation District IT Park анонсовано на осінь 2017р. Враховуючи значний попит на офісні приміщення в компанія «Новий Львів» вже починає продаж квартир у житловому комплексі «Національний». Кожен клієнт може обрати ту квартиру з 794 які пропонує компанія «Новий Львів» яка припаде йому до смаку.

#національний #житловий_комплекс #моя_країна #забудовник #новий_львів #ІТ_кластер #стрийська_108

Комментарии (0)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
Добавить новости
Реклама

Опрос

Вы поддерживаете деятельность Зеленского на посту Президента Украины?

Реклама