Проект північної об’їзної обійдеться Львову у 8.3 млн грн.

2017-12-07 22:24 Нравится

ТОВ «Інститут комплексного проектування об’єктів будівництва» на замовлення служби автомобільних доріг у Львівській області 24 листопада 2017 року підписали угоду на розробку документації будівництва північного об’їзного шляху. За даними сайту «ПРОЗОРО» вартість документації обійдеться у 8,3 млн грн..

Згідно договору виконавець зобов’язаний виконати представити кошторисну документацію до кінця листопада 2018 р. Тому до виконання самого проекту можна буде приступити не скоріше ніж у 2019році.

Нагадаємо, що раніше міністр інфраструктури Володимир Омелян запевняв, що буде старатись аби будівництво розпочалось ще у 2018р. про що повідомив портал «Твоє місто».

Коротко про проект: Об’їзна на півночі Львова, буде мати довжину більше 22 км і стане частиною міжнаціонального сполучення «GoHighway» між українськими портами Одеси та Миколаєва і польськими у Гданську та Гдині на Балтійському морі. Вартість проекту оцінюється у 80 млн євро.

Крім вище перелічених компаній у тендері брали участь: ТзОВ «Снік Плюс міжнародна інжинірингова і консалтингова компанія», ТзОВ «Проектно-будівельна фірма «Одеспромстрой» та ТзОВ «Інститут проектування інфраструктури транспорту», але їхні пропозиції були значно перевищували вартість у 80 млн.євро.

Для довідки: ТзОВ «Інститут комплексного проектування об’єктів будівництва» зареєстровано у 2015 р. в м.Києві, власниками якої в рівних частках являються Андрій Козюк, Андрій Фаль, Олександр Фоменко та Іван Войтович.

АН «Новий Львів» і надалі буде відслідковувати новини Львова та області. З повагою Василь Джугалик.

#новий_львів #прозоро #проект_будівництва #твоє_місто #львівська_обїздна #інститут_комплексного_проектування

Комментарии (0)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
Добавить новости
Реклама

Опрос

Вы поддерживаете санкции, введенные СНБОУ 19 февраля?

Реклама