Десятий вебінар провели сьогодні фахівці головного управління ДФС уЧеркаській області в рамках навчального проекту «Допомога платнику».
За підрахунками фіскалів в ініціативних роз’яснювальних заходах ГУ ДФС в області з 16 липня по сьогодні взяли участь 35,8 тисяч платників з Черкаської та інших областей.
Понад годину тривав вебінар на тему застосування спрощеної системи оподаткування для юридичних та фізичних осіб – підприємців. Показником своєчасності її висвітлення стала велика кількість питань підприємців і значна кількість онлайн учасників – 4,5 тисячі.
Пропонуємо переглянути відео вказаного вебінару, яке знаходиться насайті «Допомоги» за адресою:
Тези виступів лекторів та відповіді на усі питання учасників вебінару (у т.ч. не озвучені під час онлайн трансляції) викладені на суб-сайт
Нагадуємо про можливість надсилання додаткових запитань за викладеною темою ще протягом тижня відсьогодніна адресу проекту
Електронний сервіс фіскальної служби «Допомога платнику» - це програма навчальних вебінарів на інтернет-ресурсі
Просимо надсилати відгуки про вебінар та пропозиції по організації наступних заходів на адресу
Наступний вебінар відбудеться 23 жовтня (наступної п’ятниці) на тему справляння а кцизного податку. Початок трансляції о 10-00 год. на сайті
Чекаємо на зустріч з вами і ваших запитань!