Підприємець Кредісов оскаржуватиме рішення Вищого спецсуду

2015-06-01 11:43 Нравится

Підприємець В'ячеслав Кредісов, з яким судяться за нібито подвійний продаж квартир у ЖК «Коцюбинський», налаштований іти з позовом до Верховного суду України.

За словами Кредісова, у 2008 році він придбав 10 квартир у якості інвестиції. Однак через проблеми із замовником будівництва та інвестором він втратив право як первинний набувач, через що власниками помилково стали кілька людей. Водночас він запевняє, що має на руках усі документи на право власності.

Попри це, 27 травня Вищий спеціалізований суд з розгляду цивільних і кримінальних справ визнав право власності на одну з квартир за громадянином Богатіковим. На переконання юриста Кредісова, це рішення ухвалювалося під тиском. Відтак його планують оскаржувати у суді вищої інстанції. Захисники також відзначили, що Богатікову чи будь-яким третім особам свої права щодо об’єкту інвестування Кредісов не відступав.

«Наразі ми вже готуємо позов до Верховного суду. Тому, сподіваємося, вже у вищій інстанції справедливе рішення буде прийнято без впливу будь-яких зовнішніх чинників», - каже захисник Кредісова.

Підприємець, у свою чергу, запевняє, що не має наміру нікого виселяти з квартир, а навпаки – судитиметься, аби визнати право на житло за справжніми власниками. «Тим, хто був так само ошуканий забудовником, також за рішенням суду слід надати відповідне критеріям якісне житло. Впевнені, Верховний суд прийме справедливе рішення», - прокоментував Кредісов, який вважає себе таким самим ошуканим інвестором, як і інших потерпілих громадян.

Нагадаємо, перший із семи будинків житлового комплексу «Коцюбинський» ТОВ «Аверс-сіті» здало в експлуатацію у вересні 2011 року.

УКРИНФОРМ

Комментарии (0)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
Добавить новости
Реклама

Опрос

Как считаете, инициированные законодательные изменения Владимиром Зеленским это...

ГолосоватьРезультатыАрхив
Реклама