Всесвітня акція "Година Землі"

2014-03-31 14:24 Нравится

Автор: Дмитро Осіпенко - державний інспектор з охорони навколишнього природного середовища Чорного моря

Година Землі (англ. Earth Hour) — щорічна міжнародна подія започаткована WWF (World Wide Fund for Nature, Світовим фондом дикої природи), котра проводиться останньої суботи березня, і закликає господарства та комерційні установи вимкнути їх необов'язкове світло та електричні пристрої на одну годину, щоб стимулювати зацікавлення до потреби протидіяти зміні клімату. Вперше подія була організована Світовим фондом дикої природи Австралії та виданням The Sydney Morning Herald у 2007 році, та отримала світову підтримку у 2008 році.

Всесвітня акція "Година Землі" стала світовою екологічною ініціативою, до якої долучилося багато мільйонів людей у різних країнах світу. В 2009 році до неї долучилася Україна. Наша держава активно підтримує всесвітній кліматичний рух і прагнення до сталого майбутнього. В 2009, 2010, 2011, 2012 роках, разом зі 126 іншими країнами світу, Україна долучалася до всесвітньої акції Година Землі! Нагадаємо, що у 2009 році до акції долучились Київ, Львів, Одеса, Рівне та Івано-Франківськ. У Вінниці підтримали екологічну акцію "Година Землі" відключенням підсвічування Башти у сквері Козицького, яка є символом міста. А в Кременчуку в цю годину відключили всі комунальні об'єкти реклами. В 2010 році світло вимкнули в 17 містах країни. У Києві в 20:30 занурилися в темряву Хрещатик і Києво-Печерська Лавра, в Одесі - Театр опери та балету і Приморський бульвар, у Львові - ратуша, а в Кам'янці-Подільському - Кафедральний собор і центральна площа. В 2011 році українська молодь та різноманітні заклади країни підхопили заклик до активних дій та провели десятки подій у різних містах України на підтримку кампанії. У 2012 та 2013 роках до заходу долучилося чимало українських міст.

Сміливо, просто та легко, Година Землі 2014 має на меті продемонструвати урядам країн світу, бізнес організаціям та людям, що дії проти глобального потепління не тільки необхідні, але й можливі. Цього року "Година Землі" - це більше, ніж година! Ми повинні діяти щодня, роблячи невеликі кроки назустріч майбутньому без зміни клімату, майбутньому, у якому всі забезпечені природними ресурсами, майбутньому, у якому людина живе в гармонії з природою! Це можливість дати людям право голосу у вирішенні майбутнього Планети, а також об’єднання наших зусиль для сталого розвитку та збереження природи навколо нас заради наших дітей та онуків! Ми повинні діяти щодня, роблячи невеликі кроки назустріч майбутньому без зміни клімату, майбутньому, у якому всі забезпечені природними ресурсами, майбутньому, у якому людина живе в гармонії з природою! Година Землі - це наші прості щоденні дії - виключати за собою світло і воду, переробляти папір, їздити на велосипеді та багато чого іншого. Чому саме ми всі маємо приєднатися до Години Землі? Просто тому, що саме від нас залежить майбутнє Планети! Світ не може більше чекати; і перший крок такий же простий, як вимкнути світло. Долучайтесь до Години Землі 2014! Вимикайте світло на одну годину, Годину Землі! Кожен мешканець нашого міста таким вчинком може зробити великий внесок у боротьбу зі зміною клімату на планеті Земля. Приєднуйтеся!

Комментарии (0)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
Добавить новости
Реклама

Опрос

Если бы в ближайший день состоялись выборы Президента Украины, кому отдали бы свой голос?

ГолосоватьРезультатыАрхив
Реклама