Державна екологічна інспекція Північно-Західного регіону Чорного моря, закликає всіх громадян приєднатися до Всесвітній акції "Година Землі"

2015-03-27 20:01 Нравится

Автор: державний інспектор з охорони навколишнього природного середовища Чорного моря Мораитес Світлана

Година Землі (англ. Earth Hour) — щорічна міжнародна подія започаткована WWF (World Wide Fund for Nature, Світовим фондом дикої природи), котра проводиться останньої суботи березня, і закликає господарства та комерційні установи вимкнути їх необов'язкове світло та електричні пристрої на одну годину, щоб стимулювати зацікавлення до потреби протидіяти зміні клімату. Вперше подія була організована Світовим фондом дикої природи Австралії та виданням The Sydney Morning Herald у 2007 році, та отримала світову підтримку у 2008 році. Остання «Година Землі» відбулась у суботу, 29 березня 2014 року з 20:30 по 21:30 год. Наступна буде у суботу, 28 березня 2015 року з 20:30 по 21:30 год.

Всесвітня акція "Година Землі" стала світовою екологічною ініціативою, до якої долучилося багато мільйонів людей у різних країнах світу. В 2009 році до неї долучилася Україна. Наша держава активно підтримує всесвітній кліматичний рух і прагнення до сталого майбутнього. В 2009, 2010 та 2011 роках, разом зі 126 іншими країнами світу, Україна долучалася до всесвітньої акції Година Землі! Нагадаємо, що у 2009 році до акції долучились Київ, Львів, Одеса, Рівне та Івано-Франківськ. У Вінниці підтримали екологічну акцію "Година Землі" відключенням підсвічування Башти у сквері Козицького, яка є символом міста. А в Кременчуку в цю годину відключили всі комунальні об'єкти реклами. В 2010 році світло вимкнули в 17 містах країни. У Києві в 20:30 занурилися в темряву Хрещатик і Києво-Печерська Лавра, в Одесі - Театр опери та балету і Приморський бульвар, у Львові - ратуша, а в Кам'янці-Подільському - Кафедральний собор і центральна площа. В 2011 році українська молодь та різноманітні заклади країни підхопили заклик до активних дій та провели десятки подій у різних містах України на підтримку кампанії. У 2012 році до заходу долучилося чимало українських міст, акція пройшла за підтримкою Міністерств екології та природних ресурсів України та Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України. У 2013 році акція проходила під девізом «Твій хід — мій хід: Кинь виклик світу, щоб врятувати Планету!». Година Землі 2014, продемонструвала урядам країн світу, бізнес організаціям та людям, що дії проти глобального потепління не тільки необхідні, але й можливі - кожен може змінити світ на краще!

Година Землі 2015 відбудеться 28-го березня 2015 року, між 20:30 і 21:30 годиною за місцевим часом. Державна екологічна інспекція Північно-Західного регіону Чорного моря, закликає всіх громадян приєднатися до цієї акції. Цього року "Година Землі" - це більше, ніж година! Це можливість дати людям право голосу у вирішенні майбутнього Планети, а також об’єднання наших зусиль для сталого розвитку та збереження природи навколо нас заради наших дітей та онуків! Ми повинні діяти щодня, роблячи невеликі кроки назустріч майбутньому без зміни клімату, майбутньому, у якому всі забезпечені природними ресурсами, майбутньому, у якому людина живе в гармонії з природою! Година Землі - це наші прості щоденні дії - виключати за собою світло і воду, переробляти папір, та багато чого іншого. Чому саме ми всі маємо приєднатися до Години Землі? Просто тому, що саме від нас залежить майбутнє Планети! Кожен мешканець нашого міста таким вчинком може зробити великий внесок у боротьбу зі зміною клімату на планеті Земля. Приєднуйтеся!

Комментарии (0)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
Добавить новости
Реклама

Опрос

Будете делать прививку от COVID-19, когда она появится в свободном доступе?

ГолосоватьРезультатыАрхив
Реклама