Закриття шкіл на Донеччині: батьки школярів заявляють, що влада ігнорує рішення судів

2011-08-15 18:35 Нравится

У Донецькій області батьки учнів чотирьох шкіл, закриття яких раніше зупинив суд, заявляють, що місцева влада не підготувала ці навчальні заклади до 1 вересня.

Про це йдеться в офіційній заяві. Батьки учнів трьох макіївських шкіл - № 3, 27 і 100, а також донецької школи № 111 нагадали голові облдержадміністрації Андрію Шишацькому, що по всім чотирьом школам, які рішенням сесій міськрад повинні були бути ліквідовані 1 вересня, суди у травні і липні винесли постанови зупинити їх закриття до закінчення судових розглядів. Таким чином, школи повинні працювати в нормальному режимі, вести підготовку до нового навчального року, вважають батьки.

"Однак директорами шкіл № 3, 27 і 100, а також начальником управління освіти Макіївської міськради і Макіївською міською радою ці судові рішення не виконуються. На сьогоднішній день не ведеться підготовка зазначених шкіл до нового навчального року. Директори шкіл заявляють, що у них немає вказівок від свого начальства", - пояснюють батьки макіївських учнів.

Аналогічна ситуація відбувається і в донецькій школі № 111, наголошується в заяві.

"Підготовка школи № 111 до нового навчального року не ведеться, кошти на ремонт не виділено, хоча в цей же час на ремонт лише туалетів сусідньої школи № 101 виділено 250 тис. грн", - заявляють батьки і додають, що у школі також не здійснюється набір у перші і десятий класи, "хоча злочинний, незаконний наказ про заборону набору в перші і десятий класи школи № 111 був скасований за протестом прокурора".

У зв'язку з цим батьки учнів просять донецького губернатора негайно вжити заходів із забезпечення підготовки шкіл до навчального року.

Батьки також інформують Шишацького, що оскільки на їхні заяви, зареєстровані в канцелярії облдержадміністрації, не було відповіді, і прийняти батьків губернатор не встигає, вони залишають за собою право здійснити у вівторок, 16 серпня, акцію протесту під стінами ОДА із залученням журналістів, представників політичних сил і громадських організацій.

Нагадаємо, що у Донецькій області у 2011 році планується закриття 26 загальноосвітніх шкіл. За інформацією прес-служби облдержадміністрації, закриття навчальних закладів відбуватиметься згідно з Регіональною дорожньою картою з оптимізації мережі бюджетних установ та видатків місцевих бюджетів на їх утримання.

У лютому до Президента звернулися батьки учнів україномовної школи № 44 Макіївки.

Комментарии (0)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
Добавить новости
Реклама

Опрос

Как считаете, инициированные законодательные изменения Владимиром Зеленским это...

ГолосоватьРезультатыАрхив
Реклама