"...Парк Національного відродження повністю забудують..."

2012-09-11 23:37 Нравится

"...Парк Національного відродження повністю забудують..."

В Парку Національного відродження будівельний конфлікт. Люди боронять більше гектара паркової землі та майже сотню дерев від зазіхань будівельників.

Будувати на вулиці Вербицького, яка плавно перетікає в парк, має намір підприємство "Добробуд". Очолює його депутат міської ради Віталій Смакоуз. З'явитись там повинен десяти поверховий будинок, вікна якого виходитимуть на "Співоче поле". Сама ж будівля стоятиме за кілька десятків метрів від лавочок навпроти сцени...

На ділянці наразі жодних робіт не проводять. Натомість підрядники "Добробуду" взялися "облагороджувати" територію нижче. Їхня версія - вирівнюють ділянку та зариваютиь рів на ній через звернення людей з довколишніх будинків.

Натомість люди переконують, що нікуди не зверталися і нічого не просили. Взялись же за "облагородження", на думку людей, аби створити дорогу, якою доправлятимуть будівельну техніку та матеріали до будмайданчика.

- Ми не дозволимо ані їхнього облагородження робити, ані будувати в парку десятиповерховий будинок, - каже один з мешканців Вербицького. - Це ж парк! Біля самого "Співочого поля" вже строїти надумали. Таким чином парк Національного відродження повністю забудують... А де дітям гуляти? Де людям відпочивати? Зрештою, нам як бути? Під самісінькими вікнами нашого п'ятиповерхового будинку вдвічі вищу будівлю ставлять.

11 вересня людям вдалося зупинити "облагородження", али чи надовго - не знають. Наступним кроком спробують добитися заборони будувати багатоповерхівку в парку.

Позначення розміру місця майбутнього будівництва - приблизне. Офіційні межі з'ясовуємо. Деталі - згодом.

thumbnail

Комментарии (0)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
Добавить новости
Реклама

Опрос

Вы поддерживаете деятельность Зеленского на посту Президента Украины?

Реклама