Головна інспекція Міністерства оборони України у Криму

2013-09-19 20:21 Нравится

Під час роботи у Криму Головної інспекції Міністерства оборони України чергові сили Севастопольської бригади тактичної авіації повітряного командування “Південь” Повітряних Сил ЗС України були підняті по тривозі на перехоплення умовного літака-порушника повітряного простору нашої держави.

Роль умовного порушника повітряного простору нашої держави виконував літак-амфібія Бе-12 зі складу Сакської морської авіаційної бригади Військово-Морських Сил Збройних Сил України. За словами заступника командувача ВМС Збройних Сил України з морської авіації полковника Василя Черненка, це завдання екіпаж літака Бе-12, яким командує підполковник Станіслав Курінний, отримав у рамках перевірки військової частини Головною інспекцією Міністерства оборони України.

З метою перевірки бойової готовності чергових сил до Севастопольської бригади тактичної авіації, що базується на військовому аеродромі Бельбек, прибула група офіцерів Головної інспекції Міністерства оборони України на чолі з Валерієм Фроловим, яка саме і провела перевірку.

Як повідомив командир Севастопольської бригади тактичної авіації полковник Юлій Мамчур, за командою старший льотчик чергової ланки майор Андрій Баранецький здійснив зліт на винищувачі МіГ-29 та приступив до виконання бойового завдання з перехоплення контрольної цілі.

Після візуального виявлення контрольної цілі пілот винищувача МіГ-29 встановленими сигналами примусив умовного порушника до посадки на своєму аеродромі. За тим, як умовний порушник, виконуючи команди, здійснив посадку на аеродромі Бельбек, особисто спостерігав головний інспектор Міністерства оборони України Валерій Фролов. Він високо оцінив професійну підготовку та практичні дії чергових сил та умовного порушника повітряного простору.

Льотчики Повітряних та Військово-Морських Сил спільно відпрацювали завдання Головної інспекції Міністерства оборони на оцінку відмінно,також велика подяка командним пунктам,пунктам наведення та інженерно-технічному складу,які упродовж всієї перевірки були готові до виконання завдань за призначенням.

thumbnail
thumbnail
thumbnail
thumbnail

Комментарии (0)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
Добавить новости
Реклама

Опрос

Вы поддерживаете снятие моратория на продажу земли сельскохозяйственного назначения?

Реклама