Обізнаність платників - на котролі

2013-08-16 09:36 Нравится

Днями для платників податків Кам’янського району проведено черговий семінар. Як завжди, програма семінару охопила широке коло питань.

Зокрема, фахівці Кам’янської ОДПІ детально зупинилися на особливостях складання звітності з екологічного податку та збору за спеціальне використання води. Вкотре було розглянуто питання застосування податкової соціальної пільги, наслідки її неправомірного використання.

Окремими питаннями було інформування присутніх про підсумки цьогорічної кампанії декларування, про переваги подання звітності в електронному вигляді. Працівники інспекції надали практичні поради та роз’яснення стосовно процедури придбання та заміни касової техніки, пояснили принципи роботи контрольної стрічки в електронному вигляді.

Слухачам вкотре нагадали про можливість безкоштовного отримання електронних ключів в регіональному представництві АЦСК та нагадали про роботу сервісу «Пульс» Міністерства доходів і зборів України, про електронні сервіси, якими можуть скористатися платники та громадяни, завітавши на сайт Міндоходів.

Наприкінці заходу фахівцями було надано компетентні відповіді на запитання учасників семінару.

Комментарии (0)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
Добавить новости
Реклама

Опрос

За кого планируете голосовать на местных выборах осенью?

ГолосоватьРезультатыАрхив
Реклама