«Круглий стіл» з аграріями Городищенського району

2013-08-14 11:05 Нравится

Начальник Корсунь-Шевченківської ОДПІ Валерій Процик провів засідання „круглого столу” із представниками сільськогосподарських товаровиробників Городищенського району.

У своєму виступі він зазначив, що надана земельна ділянка для сільськогосподарського товаровиробництва має використовуватись раціонально, адже від цього залежить як розвиток бізнесу так і наповнення бюджету, в основному, місцевого.

Також очільник районних податківців ознайомив учасників зібрання зі змінами щодо спеціального режиму оподаткування, новими сервісами податкової служби, перевагами електронного звітування та роботою сервісу зворотного зв’язку Міністерства доходів і зборів з платниками податків „Пульс”.

Представники аграрного бізнесу – це, насамперед, сумлінні платники податків. Саме їм, як власникам нерухомого майна розповіли про податок на нерухомість та особливості його сплати.

Аграрії під час зустрічі отримали вичерпні відповіді на запитання, що їх турбували, активно обговорили умови ведення підприємництва.

Спілкування платників податків з працівниками територіальних органів Міндоходів в ході таких роз’яснювальних заходів завжди результативне і корисне для обох сторін - адже саме так, у конструктивній співпраці формується діалог зацікавлених сторін, який допоможе плідно розвивати цей напрям, зміцнюючи й надалі партнерські стосунки між державою та бізнесом.

Комментарии (0)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
Добавить новости
Реклама

Опрос

По какой причине вы планируете привиться или уже привились от COVID-19?

ГолосоватьРезультатыАрхив
Реклама