Як росіянину отримати ідентифікаційний номер в Україні

2013-08-14 10:03 Нравится

ГУ Міндоходів у Черкаській області звертає увагу іноземних громадян на умови, порядок та терміни отримання номера облікової картки фізичної особи – платника податків.

Так, для отримання реєстраційного номера облікової картки фізичної особи – платника податків фізична особа - нерезидент подає до Головного управління Міндоходів за своїм місцем проживання чи за місцем отримання доходів (або за місцезнаходженням іншого об’єкта оподаткування в АР Крим, областях, містах Києві та Севастополі) облікову картку фізичної особи – платника податків за формою № 1ДР. Форма є водночас заявою для реєстрації у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків. Водночас іноземний громадянин має пред’явити документ, що посвідчує особу, який містить необхідні для реєстрації реквізити, а саме: прізвище, ім’я, по батькові (за наявності), дату народження, місце народження, місце проживання, громадянство.

Для реєстрації іноземців та осіб без громадянства додатково подається засвідчений у встановленому законодавством порядку переклад на українську мову документа, що посвідчує особу іноземця чи особи без громадянства.

Реєстрація фізичної особи-іноземця у Державному реєстрі здійснюється протягом п’яти робочих днів від дня подання до Головного управління Міндоходів облікової картки. Документ, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі, надається протягом п’яти робочих днів з дня звернення фізичної особи - нерезидента до Головного управління Міндоходів (за місцем подачі облікової картки).

У разі втрати, зіпсуття або внесення змін до облікових даних документ, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі фізична особа – нерезидент може отримати в будь-якому Головному управлінні Міндоходів в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі. У такому разі строк видачі документа може бути продовжено до десяти робочих днів.

Водночас чинним законодавством України не передбачено можливості відмови від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків для нерезидента (іноземця).

Адреси Головних управлінь Міндоходів та контактні телефони профільних підрозділів іноземці можуть знайти на офіційному сайті Міністерства доходів і зборів за адресою minrd.gov.ua. В Черкаській області для отримання номеру облікової картки іноземним громадянам слід звернутися до Головного управління Міндоходів за адресою: м.Черкаси, вул.Хрещатик, 235, каб. 524. У різ виникнення проблемних питань слід звернутися за номером сервісної лінії Головного управління Міндоходів в області 33-91-34.

***

Указом Президента України від 24.12.2012 №726/2012 утворено Міністерство доходів і зборів України шляхом реорганізації Державної податкової служби України та Державної митної служби України, поклавши на Міністерство, що утворюється, функцію з адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Комментарии (0)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
Добавить новости
Реклама

Опрос

Будете делать прививку от COVID-19, когда она появится в свободном доступе?

ГолосоватьРезультатыАрхив
Реклама