Більше 600 жителів Кам'янського та Чигиринського районів отримали «швидку допомогу»

2013-08-13 09:46 Нравится

Мобільні бригади обласного просвітницького сервісу «Швидка допомога громадянам і бізнесу» продовжують курсувати селами області. Так, за 7 місяців 2013 року відбулося 29 виїздів у села Кам’янського та Чигиринського районів. 614 жителів сільських громад отримали роз'яснення по питаннях, що їх хвилювали, а 239 громадянам надано практичну допомогу у складенні декларації про майновий стан і доходи.

За період існування сервіс себе цілком виправдав. Жителі районів з нетерпінням чекають «швидку допомогу». Непоодинокі випадки, коли селяни повторно запрошують працівників Міндоходів аби, не виїжджаючи з населеного пункту, отримати кваліфіковану консультацію.

Мобільні бригади і надалі продовжуватимуть свої виїзди. Окремі громади і крупні підприємства можуть «замовляти» виїзні консультації, звернувшись до Кам’янської ОДПІ Головного управління Міндоходів у Черкаській області.

Запрошуємо жителів району скористатися сервісом «швидка допомога» та дізнатися новації податкового і митного законодавства, ознайомитися з електронними сервісами Міндоходів та отримати практичну допомогу по заповненню звітності.

Комментарии (0)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
Добавить новости
Реклама

Опрос

Будете делать прививку от COVID-19, когда она появится в свободном доступе?

ГолосоватьРезультатыАрхив
Реклама