23 серпня - граничний термін сплати земельного податку!

2013-08-12 14:44 Нравится

Граничний термін сплати земельного податку спливає 23 серпня поточного року.

Землевласникам та землекористувачам треба пам'ятати, що відкладати сплату земельного податку до останнього дня не варто, адже з наступного дня граничного строку діючим законодавством передбачено застосування штрафних санкцій: у разі затримки сплати податку до 30 днів - 10%, більше 30 днів – 20% від суми податкового боргу.

Сплачують цей податок власники земельних ділянок, земельних часток (паїв) та землекористувачі. Підставою для нарахування плати за землю є дані Державного земельного кадастру.

Згідно із статтею 126 Земельного кодексу документом, що посвідчує право власності або право користування землею, є державний акт на право власності на земельну ділянку, державний акт на право постійного користування земельною ділянкою т а договір оренди землі.

Від сплати цього податку звільняються інваліди I та II груп; фізичні особи, які виховують трьох і більше дітей віком до 18 років; пенсіонери (за віком); ветерани війни та особи, на яких поширюється чинність Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», фізичні особи, визнані законом особами, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Однак, вказані пільги щодо сплати земельного податку поширюються лише на

Комментарии (0)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
Добавить новости
Реклама

Опрос

Если бы выборы Президента Украины состоялись в ближайшее воскресенье, за кого отдали бы голос?

ГолосоватьРезультатыАрхив
Реклама