«Швидка» в Черкаському районі

2013-08-08 16:53 Нравится

Мобільна бригада «Швидкої податкової допомоги громадянам та бізнесу» ДПІ у Черкаському районі, продовжує обслуговувати платників податків безпосередньо за їхнім місцем роботи або проживання.

Так, 2 липня була проведена зустріч з громадами села Білозір’я, Черкаського району. Надані роз’яснення по практичному застосуванню норм Податкового та Митного законодавства, а також ознайомлення громадян з електронними сервісами Міндоходів, що діють на офіційному сайті міністерства за адресою minrd.gov.ua. Серед питань, які викликали найбільший інтерес у жителів с.Білозір’я - це плата за землю, орендна плата, оподаткування спадщини, застосування РРО з контрольною стрічкою в електронному вигляді.

Застосування реєстраторів розрахункових операцій, що створюють контрольну стрічку в електронній формі, наближає бізнес до сучасних форм ведення документообігу.

Нагадаємо, що 8 липня Президент України Віктор Янукович підписав Закон України №357-VII, яким внесено зміни до терміну настання відповідальності за неподання електронної звітності. Згідно із законом, фінансова відповідальність настає з 1 січня 2014 року. До цього часу за неподання електронної звітності платників, які використовують касові апарати, не штрафуватимуть.

Комментарии (0)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
Добавить новости
Реклама

Опрос

Вы поддерживаете деятельность Зеленского на посту Президента Украины?

Реклама