Спрощенці також сплачують збір за водокористування

2013-08-07 17:46 Нравится

Перелік платників єдиного податку, які звільняються від обов’язку нарахування та сплати окремих видів податків і зборів визначено пунктом 297.1 статті 297 ПКУ...

У пункті 323.2 статі 323 ПКУ зазначено, що збір не справляється за воду, яка використовується для задоволення питних і санітарно-гігієнічних потреб населення (сукупності людей, які знаходяться на даній території в той чи інший період часу, незалежно від характеру та тривалості проживання, в межах їх житлового фонду та присадибних ділянок).

В умовах діючого законодавства платники єдиного податку сплачують збір за спеціальне використання води на загальних підставах.

Тобто, якщо суб’єкт господарювання працює на спрощеній системі оподаткування та використовує воду у своєї господарчої діяльності (перукарня, харчоблок тощо) збір за спецводокористування він повинен сплачувати.

Для цього водокористувачам необхідно самостійно (щокварталу наростаючим підсумком з початку року) обчислювати збір із врахуванням фактичних обсягів використаної води; обсягу втрат води в їх системах водопостачання, встановлених у дозволі на спеціальне водокористування; лімітів використання води та ставок збору.

У разі несплати збору за спеціальне використання води, або сплати його в неповному обсязі протягом шести місяців органи державної податкової служби подають інформацію про таких платників збору до органів, що видають дозволи на спеціальне водокористування для вжиття стосовно них заходів згідно із законом, а саме скасування такого дозволу (пункт 328.9 статті 328 ПКУ).

Граничний термін подання Податкової декларації по збору за спеціальне використання води за I півріччя 2013 року – 9 серпня. Останній день сплати збору за II квартал – 19 серпня 2013 року.

Комментарии (0)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
Добавить новости
Реклама

Опрос

Будете делать прививку от COVID-19, когда она появится в свободном доступе?

ГолосоватьРезультатыАрхив
Реклама