Розгляд звернень громадян на постійному контролі

2013-08-07 11:22 Нравится

За 7 місяців 2013 року на особистий прийом до керівництва Кам’янської ОДПІ звернулося 20 жителів Кам’янщини та Чигиринщини.

Як зазначив начальник територіального органу Міндоходів Костянтин Синьогуб, найчастіше громадяни звертаються з питаннями, пов’язаними з застосуванням податкових пільг, відносно плати за землю, стосовно особливостей нарахування та сплати податку на доходи фізичних осіб, щодо особливостей декларування доходів громадян. Роз’яснення та відповіді на звернення надаються в законодавчо встановлені строки.

«З впевненістю можна сказати, що впровадження новітніх електронних сервісів для платників податків, постійні широкомасштабні роз’яснювальні кампанії, спілкування з представниками бізнесових структур дали змогу упередити письмові звернення. Хочеться нагадати громадянам та суб’єктам господарювання, що роз’яснення, консультації та практичну допомогу в заповненні звітності тощо завжди можна отримати в Центрі обслуговування платників податків Кам’янської ОДПІ, який працює з понеділка по п’ятницю з 9.00 до 20.00, в суботу з 9.00 до 16.00», - підсумував Костянтин Синьогуб.

Комментарии (0)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
Добавить новости
Реклама

Опрос

Справляется ли со своей работой Кабинет Министров?

Реклама