Кампанія «Декларування – 2013» в ДПІ у Черкаському районі

2013-08-05 17:07 Нравится

Нагадаємо, що подання податкової декларації про майновий стан і доходи передбачено Конституцією України та Податковим кодексом України.

Обов’язок щодо подання декларації у платника податку виникає у разі отримання ним протягом звітного 2012 року окремих оподатковуваних доходів:

- спадщини, подарунків, доходу від земельних паїв, що самостійно обробляються (доходи одноосібників), здавання майна в оренду, здійснення операцій з інвестиційними активами, послуги з репетиторства, надання різного роду індивідуальних послуг (виготовлення, переробка, ремонт, будівництво), артистична діяльність та доходи спортсменів, тощо;

- у разі отримання доходів, від двох або більше податкових агентів, якщо загальна сума такого доходу за календарний рік перевищує 120 мінімальних заробітних плат.

Метою декларування є не тільки сплата податку до бюджету, а й повернення платникам певної суми податку вирахуваного з їх заробітної плати протягом попереднього року, оформлення так званої податкової знижки. До витрат, якими громадяни можуть отримати бюджетне відшкодування відносяться, зокрема: сплачені кошти за навчання закладам освіти, сплачені проценти за користування іпотечним житловим кредитом, сплачені страхові платежі та ряд інших витрат.

Так, у ДПІ у Черкаському районі ГУ Міндоходів у Черкаській області станом на 01 серпня 2013 року подано 678 декларацій про майновий стан і доходи. До бюджету за результатами декларування надійде 971,8 тис.грн. задекларованого податку з фізичних осіб. За податковою знижкою звернулось 273 громадянина. Сума податкової знижки склала 272,5 тис. гривень.

Для отримання податкової знижки громадяни мають право подати декларацію до 31.12.2013 року.

Дякуємо за своєчасно подані декларації!

Комментарии (0)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
Добавить новости
Реклама

Опрос

Будете делать прививку от COVID-19, когда она появится в свободном доступе?

ГолосоватьРезультатыАрхив
Реклама