Про це повідомив в.о. голови ДПС у Черкаській області Володимир Коломієць.
Пробне тестування за окремими розділами кодексу заплановано на 5 березня. Тестові завдання завантажені у комп’ютерну мережу податкової служби області одночасно вирішуватимуть податківці районних, міської і обласної служб. Складання іспитів триватиме до кінця квітня.
«Наразі співробітники податкової служби області досить кваліфіковані і обізнані. А ще амбітні і здатні постійно підвищувати свій рівень й вчитися новому. Від досконального вивчення митного законодавства ми тільки виграємо, підтвердивши репутацію податківців як сучасних державних службовців», – прокоментував В.Коломієць.
Він наголосив, що заходи з постійного підвищення кваліфікації працівників податкових органів позитивно позначаються на якості послуг, що надаються платникам. На черзі – глибоке вивчення податковими органами області єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.