«Київстар» забезпечив зв'язком транспортну службу для інвалідів Донецька

2012-08-31 11:34 Нравится

У серпні 2012 року за підтримки «Київстар» в Донецьку запрацювала служба таксі для людей з обмеженими фізичними можливостями «Інватаксі». Телеком-оператор забезпечив диспетчерську службу смартфонами і безкоштовним мобільним зв'язком.

Служба «Інватаксі» надає безкоштовні послуги з перевезення людей з обмеженими фізичними можливостями. Більшість інвалідів-колясочників рідко виходять з дому, адже на вулицях їм доводиться долати безліч бар'єрів. «Київстар» підтримав ініціативу Фонду Ріната Ахметова «Розвиток України» і влади Донецька, які взялися за реалізацію проекту для інвалідів. Завдяки спільним зусиллям, більше 1,5 тис. людей з порушеннями опорно-рухового апарату в Донецьку тепер зможуть вільно відвідувати медичні та освітні заклади, спортивні секції та міські заходи.

Начальник Донецького відділення «Київстар» Олександр Курдюков:

«Ми з радістю підтримали впровадження послуг «Інватаксі» в Донецьку. Для сотень людей, прикутих до інвалідних візків, це стане відкриттям нових можливостей».

Транспортна служба «Інватаксі» вже добре зарекомендувала себе в Харкові та Черкасах. За допомогою мобільного зв'язку «Київстар», смартфонів та GPS-навігаторів диспетчери змогли оптимізувати маршрути при формуванні заявок, водії - заощадити час і паливо, та, як результат, - збільшити кількість поїздок, розширити географію і поліпшити якість обслуговування. Кількість перевезень служб «Інватаксі» постійно збільшується. Зараз харківська служба здійснює до 10-ти перевезень на день, у Черкасах щодня обслуговується в середньому 8 викликів.

Підтримка служб «Інватаксі» є продовженням благодійних ініціатив «Київстар», спрямованих на створення нових можливостей для спілкування та соціалізації українців з особливими потребами. У рамках всеукраїнської ініціативи «Для людей, для країни!» телеком-оператор уже близько 10 років системно допомагає тим, хто найбільш цього потребує. Зокрема, надає інноваційні технології та засоби для покращення комунікацій, а також спеціалізоване обладнання реабілітаційним, навчальним закладам та центрам для людей з особливими потребами. Також у минулому році компанією реалізовано проект з професійної орієнтації дітей та молоді з порушенням опорно-рухового апарату.

Дізнавайтеся новини першими на офіційній твіт-сторінці «Київстар»

Довідка про об’єднаний «Київстар», українська бізнес-одиницяVimpelCom Ltd.

«Київстар» – оператор №1 на ринку мобільного зв'язку і мобільного інтернету, найкращий бренд в Україні. За даними щорічного дослідження компанії Ericsson, мережа мобільного зв'язку ПрАТ «Київстар» є однією з найкращих у Європі і охоплює всі великі та малі міста України, а також понад 28 тис. сільських населених пунктів, усі основні національні й регіональні траси, більшість морських і річкових узбереж України. «Київстар» надає послуги EDGE/GPRS на всій території свого покриття, а також роумінгові послуги в 195 країнах на 5 континентах.

«Київстар» – досвідчений учасник ринку послуг фіксованого зв'язку для бізнесу та широкосмугового доступу на базі FTTB. Мережа широкосмугового інтернету (послуга «Домашній Інтернет) функціонує у 138 містах України. Бізнес-одиниця «Україна» VimpelCom Ltd. надає телекомунікаційні послуги під брендами «Київстар», djuice та «Київстар Бізнес». Місія «Київстар» – поліпшувати життя завдяки телекомунікаційним послугам найвищої якості. З жовтня 2010 р. до складу об’єднаного «Київстар» - української бізнес-одиниці VimpelCom Ltd. - входять два українських телекомунікаційних оператора – ПрАТ «Київстар» і «Beeline-Україна» (ПрАТ «Українські радіосистеми» і ТОВ «Голден Телеком»).www.kyivstar.ua, www.djuice.ua, www.beeline.ua

Комментарии (0)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
Добавить новости
Реклама

Опрос

Вы поддерживаете деятельность Зеленского на посту Президента Украины?

Реклама